Kacper Łaskarzewski, Alina Łobaczewska i Joanna Kruk

9 lutego 2017

Kacper Łaskarzewski, Alina Łobaczewska i Joanna Krukfot, fot. Joanna Żemojda
Kacper Łaskarzewski, Alina Łobaczewska i Joanna Krukfot, fot. Joanna Żemojda

Z Kacprem Łaskarzewskim, Aliną Łobaczewską i Joanną Kruk rozmawia Wojciech Kujałowicz

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Dla wielu osób niepełnosprawnych wolontariusze są jedyną szansą na towarzystwo, rozmowę, wspólne spędzenie czasu czy pomoc w drobnych pracach domowych.

Gośćmi Wojciecha Kujałowicza są: Kacper Łaskarzewski ze Stowarzyszenia "My dla Innych", podopieczna Stowarzyszenia - pani Alina Łobaczewska i wolontariuszka Joanna Kruk.


Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Fundacja "Hospicjum Proroka Eliasza" wciąż zbiera pieniądze na wiejskie hospicjum stacjonarne

Żonkile są symbolem nadziei dla ludzi chorych na chorobę nowotworową i dla ich bliskich. Fundacja "Hospicjum Proroka Eliasza" w Michałowie na swojej działce w Makówce w gminie Narew, wraz z uczniami szkół, posadziła 100 cebulek żonkili - na 100-lecie niepodległości. Tam niebawem rozpocznie się budowa stacjonarnego hospicjum.Fundacja Kotkowo

Co zmienia się w naszym podejściu do zwierząt? Czy ich sytuacja jest lepsza niż parę lat wcześniej?Akcja "Skocz do schroniska zobaczyć uśmiechnięte psiska"

Charytatywna akcja "Skocz do Schroniska zobaczyć uśmiechnięte psiska" to jedna z bardzo wielu płaszczyzn działalności Fundacji "Psi Uśmiech".Sybirak.pl - polski portal ochrony dziedzictwa i pamięci narodowej

Fundacja Polska Pomoc od 2010 roku wspiera osoby potrzebujące w Polsce i poza jej granicami. Teraz również jako twórcy portalu Sybirak.pl członkowie organizacji gromadzą wspomnienia sybiraków po obu stronach polsko-białoruskiej granicy.Akcja "Kierowcy dzieciom"

Stowarzyszenie Rodziców, Terapeutów i Przyjaciół Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu "Decybelek" organizuje akcję "Kierowcy dzieciom".
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok