Stowarzyszenie "Ku Dobrej Nadziei"

12 października 2017

Elżbieta Żukowska-Bubienko i Marcin Owsiejczuk, fot. Monika Kalicka
Elżbieta Żukowska-Bubienko i Marcin Owsiejczuk, fot. Monika Kalicka

Stowarzyszenie "Ku dobrej nadziei"

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Zbliża się zima, wiele osób bezdomnych będzie szukać schronienia przed chłodem. Ale to nie jedyna grupa ludzi trafiających do ogrzewalni. Kolejną stanowią osoby i bezdomne i niesamodzielne. Im także Stowarzyszenie „Ku Dobrej Nadziei” próbuje pomóc. Z prezes Stowarzyszenia "Ku Dobrej Nadziei" Elżbietą Żukowską-Bubienko i wiceprezesem Marcinem Owsiejczukiem rozmawia Wojciech Kujałowicz.


Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości

17 listopada w Białymstoku odbędzie się marsz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości. Wtedy też na stronie internetowej opublikowana zostanie lista rodzin czekających na pomoc darczyńców."Wpływamy na zmiany – otwieramy się na świat"

IV Podlaskie Forum Aktywności Osób Starszych.Wsparcie dla Fundacji "Pomóż Im" - Miesiąc Dobroczynności

Ciężka choroba dziecka to wyjątkowo trudny moment w życiu rodziny. Fundacja "Pomóż im" zajmuje się kompleksowo tego typu problemami. My z kolei możemy wspomóc jej działania.Akademia Liderów

Akademia Liderów to w tym roku projekt, w którym młodzież realizuje filmy związane z rocznicą odzyskania niepodległości.Fundacja "Hospicjum Proroka Eliasza" wciąż zbiera pieniądze na wiejskie hospicjum stacjonarne

Żonkile są symbolem nadziei dla ludzi chorych na chorobę nowotworową i dla ich bliskich. Fundacja "Hospicjum Proroka Eliasza" w Michałowie na swojej działce w Makówce w gminie Narew, wraz z uczniami szkół, posadziła 100 cebulek żonkili - na 100-lecie niepodległości. Tam niebawem rozpocznie się budowa stacjonarnego hospicjum.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok