Ucho na świat


Ucho na świat

Nie odróżniamy podróży egzotycznych od wycieczek za miasto, bo wszędzie może nam się przydarzyć coś godnego wszelkich możliwych zachwytów. Warto pojechać naprawdę wszędzie, ale są miejsca szczególnie przyjazne lub szczególnie zaskakujące i aby utrzymać stan podróżniczej równowagi - warto się zawczasu przygotować na rozmaite ewentualności.

Podpowiadamy gdzie szukać najnowszych wieści o miejscach, które nas interesują, prosimy naszych gości o najlepsze rozwiązania, z których oni sami z powodzeniem korzystali! Tropimy turystyczne atrakcje i niebezpieczeństwa, sprawdzamy też... ceny. Jesteśmy radiowym przewodnikiem - takim, który mieści się w uchu. Zachęcamy do odwagi, do omijania stereotypów, do podążania za wyobraźnią i za głosem rozsądku.

NIEDZIELA 14:00 - 16:00

Prowadzący:

Olga Gordiejew
Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

23.07 Praga

O Pradze opowiada Dominik SołowiejNorwegia

O Norwegii opowiada Marcin Kalinko.09.07 Meksyk

Meksyk odkrywamy z Olą Synowiec.25.06 Nepal - Kathmandu

W przepięknej Kotlinie Kathmandu leży stolica Nepalu, miasto tłoczne, niezwykłe, intensywne.18.06 Nowa Zelandia

W Uchu na świat odwiedzamy dziś państwo wyspiarskie położone na półkuli południowej, w Oceanii. Państwo, które jako pierwsze na świecie wita każdy nowy dzień. To Nowa Zelandia, której pierwszymi mieszkańcami byli Maorysi.11.06 Teneryfa

Wyspy Kanaryjskie to hiszpański archipelag położony na oceanie Atlantyckim, znajdziemy go na wysokości południowej części Maroka. Do dyspozycji mamy 7 głównych wysp: Teneryfę, Gran Canarię, Fuertaventurę, Lanzarote, La Gomerę, La Palma i El Hierro, ale wybieramy jedną. I jest nią Teneryfa!
źródło: www.radio.bialystok.pl​