Ucho na świat


Ucho na świat

Nie odróżniamy podróży egzotycznych od wycieczek za miasto, bo wszędzie może nam się przydarzyć coś godnego wszelkich możliwych zachwytów. Warto pojechać naprawdę wszędzie, ale są miejsca szczególnie przyjazne lub szczególnie zaskakujące i aby utrzymać stan podróżniczej równowagi - warto się zawczasu przygotować na rozmaite ewentualności.

Podpowiadamy gdzie szukać najnowszych wieści o miejscach, które nas interesują, prosimy naszych gości o najlepsze rozwiązania, z których oni sami z powodzeniem korzystali! Tropimy turystyczne atrakcje i niebezpieczeństwa, sprawdzamy też... ceny. Jesteśmy radiowym przewodnikiem - takim, który mieści się w uchu. Zachęcamy do odwagi, do omijania stereotypów, do podążania za wyobraźnią i za głosem rozsądku.

NIEDZIELA 14:00 - 16:00

Prowadzący:

Olga Gordiejew
Miłka Malzahn


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Rafał Grzenia opowiada o Syrii i Turcji

Kilka lat temu podróżował po wojennej Syrii, zbierając wraz z fotografem Maciejem Moskwą materiał do książki "Sura".Kuba oczami Adama Kwaśnego

W Uchu na świat wybieramy się dziś na Kubę wspólnie z Adamem Kwaśnym - podróżnikiem, pisarzem, scenarzystą.

Kaszmir - kraina na granicy Indii i Pakistanu

Zabieramy naszych słuchaczy w podróż do Kaszmiru.Samochodem po Francji z Tamarą Krakowiak

Kraj nad Sekwaną od wielu lat jest celem różnych romantycznych podróży i podróżniczych wariacji. Znaleźć tam można… wszystko.Wspinaczka górska - opowiada Adam Bielecki

Tym razem w Uchu na świat wyruszymy w wysokie góry, a przewodnikiem po nich będzie Adam Bielecki - taternik, podróżnik, jeden z najmocniejszych himalaistów na świecie. Opowie nam nie tylko o swoich najciekawszych wyprawach, ale też o drodze z rodzinnych Tychów na szczyty najwyższych gór świata.
źródło: www.radio.bialystok.pl​

Polskie Radio Białystok Polskie Radio Białystok

      


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok