Radio Białystok | Wiadomości | Żubry Białystok wzmacniają skład - do drużyny dołączył Michał Wielechowski

Żubry Białystok wzmacniają skład - do drużyny dołączył Michał Wielechowski

autor: Grzegorz Pilat

16.01.2018, 09:03, akt. 09:07

Na początku rundy rewanżowej koszykarze Żubrów Białystok wzmacniają skład. Do drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Kujawę dołączył niski skrzydłowy Michał Wielechowski.

Michał Wielechowski to mierzący 198 cm koszykarz, były zawodnik pierwszoligowej Pogoni Prudnik. 23-latek w tym sezonie grał średnio ponad 20 minut w 17 spotkaniach, zdobywając niespełna siedem punktów na mecz.

Być może nowego zawodnika Żubrów zobaczymy już w środowych (17.01) derbach województwa z Turem Basket Bielsk Podlaski. Mecz w środę o 19:00 w hali VI LO w Białymstoku przy ulicy Warszawskiej.

| red: wsz

Od porażki rozpoczęli zmagania w nowym roku koszykarze Żubrów Białystok. W meczu na szczycie drugoligowcy przegrali przed własną publicznością z AZS UMCS Lublin 91:98.

Dogrywka, ponad 200 punktów w meczu i ostatecznie wygrana Żubrów Białystok z liderem

17.12.2017, 17:22

Bardzo ciekawie było w 2. lidze koszykarzy, gdzie Żubry Białystok podejmowały lidera tabeli Księżaka Łowicz.