Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | "W lustrze patriotyzmu" - koncert live [zdjęcia]

"W lustrze patriotyzmu" - koncert live [zdjęcia]

11.11.2021, 20:00, akt. 23:37

11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości Na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpili słuchacze i wykładowcy Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego "Szkoła Talentów" w Białymstoku.


"W lustrze patriotyzmu" - koncert live, fot. Joanna Szubzda
"W lustrze patriotyzmu" - koncert live, fot. Joanna Szubzda


Podczas koncertu "W lustrze patriotyzmu" można było usłyszeć zarówno pieśni historyczne, jak i współczesne utwory nawiązujące do tematyki patriotycznej i wojennej - wszystko z okazji 103. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Na scenie naszego radiowego studia wystąpili słuchacze roku dyplomowego PSWA: Łukasz Bojaczuk, Mateusz Dawidziuk, Jakub Maksymilian Gujda, Krzysztof Janowicz, Weronika Katarzyna Jeleśniański, Magdalena Kamińska, Sandra Kopycka, Julia Kuzyka. Będzie im akompaniował Krzysztof Kulikowski.

Przygotowaniem i opieką wokalną zajęła się Ewa Barbara Rafałko, przygotowanie i opieka muzyczna to Krzysztof Kulikowski, a opieka artystyczna - Paweł S. Szymański.

Honorowy patronat nad koncertem objął Marszałek Województwa Podlaskiego.


| red: zmj

REKLAMA
NIE TEATR

Studio Piosenki HDK na żywo


Czas na kolejnego laureata Niebieskiego Mikrofonu - muzycznej nagrody Polskiego Radia Białystok. Tym razem na scenie Studia Rembrandt wystąpi Studio Piosenki Hajnowskiego Domu Kultury. W koncercie wystąpią aktualne i byłe wychowanki Studia, które zaprezentują utwory z płyty „Hajnówka moje miasto” oraz realizowane w ramach projektu „Dziecięcy świat dźwiękiem malowany”. Nie zabraknie też znanych utworów polskich wykonawców oraz autorskich piosenek artystek, które zaczynały swoją przygodę właśnie w Studio Piosenki HDK - Julity Chylińskiej oraz Renaty Tuszyńskiej. Początek koncertu i naszej radiowej oraz internetowej transmisji w niedzielę, 12 czerwca, o godz. 18.05.


"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok


Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Mgły na żywo w Polskim Radiu Białystok


To będzie wyjątkowy wieczór. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią Mgły - laureat Niebieskiego Mikrofonu 2020. Na Koncert zapraszamy w niedzielę, 29.05, o godz. 18:05. Transmisja na antenie Radia Białystok oraz na kanale YouTube i mediach społecznościowych PRB.


Seasonal na żywo w Polskim Radiu Białystok


W niedzielę, 15 maja na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi laureat ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu - Seasonal. Początek transmisji live na naszej antenie oraz video na naszym redakcyjnym Facebooku oraz kanale YouTube o godz. 18.05.


Bright Ophidia akustycznie w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Bright Ophidia, białostocki zespół znany z ciężkiego rocka, tym razem można było usłyszeć w wersji unplugged w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok. Koncert można również obejrzeć na radiowym kanale YouTube i Facebooku.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok