Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | "Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok

"Rewia wokalna" na żywo w Polskim Radiu Białystok

30.05.2022, 09:43

Już w najbliższą niedzielę na scenie Studia Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpią dyplomanci Studium Wokalno-Aktorskiego. Ich występu będzie można posłuchać na naszej antenie oraz obejrzeć w serwisach społecznościowych Facebook i YouTube. Początek koncertu: niedziela, 5 czerwca, godz. 18.05.


Koncert live dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, fot. Monika Kalicka
Koncert live dyplomantów Studium Wokalno-Aktorskiego w Białymstoku, fot. Monika Kalicka

W koncercie wychowanków białostockiej Szkoły Talentów zaprezentują się: Weronika Jeleśniańska, Magdalena Kamińska, Sandra Kopycka, Julia Kuzyka, Łukasz Bojaczuk, Mateusz Dawidziuk, Jakub M. Gujda i Krzysztof Janowicz. Na instrumentach klawiszowych będzie im akompaniował Krzysztof Kulikowski. Wykonawców przygotowali pod względem wokalnym
Ewa Barbara Rafałko i Marcin Ozga, opracowaniem muzycznym zajął się Krzysztof Kulikowski, o technikę i wyrazistość mowy zadbała Magdalena Gustyn-Piech. Opiekę artystyczną nad całością sprawuje Paweł S. Szymański. 

Producentem "Rewii wokalnej" jest policealne Studium Wokalno-Aktorskie "Szkoły Talentów" w Białymstoku. Patronat honorowy: Marszałek Województwa Podlaskiego i
Prezydent Miasta Białegostoku.

 REKLAMA
OiFP Koncert Sylwestrowy

Wigilijne gotowanie

Ewa Dałkowska na żywo w Polskim Radiu Białystok [zdjęcia, wideo]


Za nami muzyczna podróż po piosenkach Osieckiej, Hemara, Krajewskiego, Derfla i innych, którzy przez lata tworzyli piękne polskie piosenki. W Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpiła w niedzielę (20.11) Ewa Dałkowska.


"Piękna muzyka polska" w Polskim Radiu Białystok


Zapraszamy na koncert polskiej muzyki w rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. W piątek, 11 listopada o 19.05 w radiowym Studiu Rembrandt wystąpi duet Małgorzata Trojanowska i Robert Marat z repertuarem obejmującym twórczość kompozytorów polskich, żyjących w czasach zaborów oraz świadków odradzającej się wolnej Polski. Transmisja na naszej radiowej antenie oraz wideo na naszych profilach na kanale YouTube i Facebook.


5/6, czyli pięć szóstych w Studiu Rembrandt


To będzie wieczór pełen przebojów muzyki rozrywkowej oraz własnych kompozycji szóstki przyjaciół. I będzie to koncert inny niż wszystkie, bo zespół 5/6 (czyli pięć szóstych) nie potrzebuje instrumentów - wystarczą ich piękne głosy! A wszystko to wydarzy się w najbliższą niedzielę, 6 listopada, o godz. 18:05 w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok.


Gęsia Skórka na żywo w Studiu Rembrandt


Czas na solidną porcję prawdziwego bluesa! Już w najbliższą niedzielę w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok wystąpi Gęsia Skórka. Początek koncertu oraz naszej radiowej transmisji 9 października, o godz. 18.05. A na naszym kanale na YouTubie transmisja wideo.


Jazzowy duet w Studiu Rembrandt na urodziny Radia Białystok [zdjęcia]


To był wyjątkowy muzyczny wieczór. W niedzielę (2.10) na scenie Studia Rembrandt wystąpili Stan Breckenridge i Klaudia Kowalik.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok