Radio Białystok | Nasze akcje | Koncerty Live | Zespół Sorrow zagrał w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]

Zespół Sorrow zagrał w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]

17.03.2024, 07:15, akt. 20:02

Było i ostro, i głośno, i magicznie - na scenie naszego radiowego studia w niedzielę (17.03) rządził białostocki zespół Sorrow.


fot. Marcin Gliński
fot. Marcin Gliński

Po blisko 30 latach od pierwszego koncertu w Studiu Rembrandt zespół Sorrow ponownie zawładnął muzyczną sceną Polskiego Radia Białystok.

Sorrow założył nasz redakcyjny kolega Marcin Kozłowski wraz gitarzystą Krzyśkiem Sawickim. I tu ciekawostka - wiele lat temu w chórkach śpiewała artystka dobrze znana w naszym regionie jak i w całej Polsce - Karolina Cicha, wówczas licealistka. Zespół ma długą historię… ale ta najnowsza to rok 2017, wtedy ukazała się EP'ka "THE EYE”. Z niej pochodzi pierwsze oficjalne video do utworu „Renting Eyes”. Po kilku latach koncertowania i zmianach na stanowisku basisty, w 2023 roku zespół nagrał płytę "THE WAVE". W tekstach znajdziecie intrygujące historie z pogranicza rzeczywistości i snu. Dziś muzycy częściej śpiewają po polsku i chyba tak już zostanie.
Skład: Marcin Kozłowski – wokal, gitara, Krzysztof Sawicki – gitara, Wojciech Wiesławski – bas, Michał Karpowicz - perkusja.

https://www.facebook.com/SorrowBandOfficialPoland

https://open.spotify.com/artist/5KXpt6bdGXl2UM8G2V83T

https://www.youtube.com/channel/UCUfF-M72U1Aqoo1JWDQgNHA

| red: tk, pp, gl, mag

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

Zespół Żurkowski - zwycięzca Niebieskiego Mikrofonu - na żywo w Studiu Rembrandt


Zespół Żurkowski to laureat Nagrody Głównej i Nagrody Specjalnej konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok.


Radzias na żywo w Polskim Radiu Białystok


Kolejny laureat Nagrody Muzycznej Radia Białystok "Niebieski Mikrofon" wystąpi w naszym Studiu Rembrandt. Radzias zdobył Nagrodę Słuchaczy. To wokalista, DJ i realizator. Tworzy muzykę zawieszoną między rapem, a alternatywnym rockiem.


Kreha na żywo w Studiu Rembrandt


Finalista ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu, czyli białostocki zespół Kreha zagrał w niedzielę (14.04) w radiowym Studiu Rembrandt.


Zespół Sorrow zagrał w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]


Było i ostro, i głośno, i magicznie - na scenie naszego radiowego studia w niedzielę (17.03) rządził białostocki zespół Sorrow.


VBS i Live Band w Polskim Radiu Białystok (zdjęcia)


To był wyjątkowy muzyczny wieczór! W niedzielę (21.01) na scenie Studia Rembrandt wystąpił VBS - finalista ostatniej edycji Niebieskiego Mikrofonu. VBS, czyli Wiktor Bogdan zagrał z zespołem Live Band. Transmisja odbyła się na naszej antenie, przeprowadziliśmy także streaming wideo na radiowym Facebooku i YouTube.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok