Co kupić rodzicom na święta?

[Artykuł sponsorowany]

30.11.2022, 13:37, akt. 13:38


Co kupić rodzicom na święta?
Co kupić rodzicom na święta?

Ech, ci rodzice! Z jednej strony mają już wszystko, z drugiej – przez lata często odmawiali sobie niejednej przyjemności, stawiając na pierwszym miejscu swoje dzieci. Zobacz, co może sprawić radość rodzicom – poznaj nasze pomysły na prezenty świąteczne dla wieloletniego małżeństwa!

Najważniejsze (i często najtrudniejsze) podczas wyboru prezentu dla rodziców jest to, by zacząć dostrzegać w nich po prostu parę. Zastanów się, czym naprawdę interesują się mama i tata, jak lubią spędzać wspólny czas, czy mają wspólne hobby. W poszukiwaniu inspiracji na prezent gwiazdkowy dla rodziców pomogą Ci poniższe propozycje.

Prezent dla rodziców, którzy kochają swój dom

Moment, w którym dzieci wyfruwają z rodzinnego gniazda (lub po prostu stają się dorosłe) jest dla rodziców jednocześnie trudny i ekscytujący. To czas, w którym para zaczyna spędzać więcej czasu w swoim towarzystwie i zaczyna wreszcie zauważać własne – a nie tylko dziecięce – potrzeby. To często pociąga za sobą zmiany w domu: mały lub duży remont, przeprowadzkę lub choćby reorganizację pomieszczeń.

Jeśli Twoi rodzice należą do tej grupy i właśnie urządzają się na nowo, pomyśl o podarowaniu im w prezencie czegoś do domu na tę nową drogę życia.

W wolnej chwili zajrzyj do szafy z pościelą u rodziców – z dużym prawdopodobieństwem zauważysz w niej zdekompletowane zestawy sprzed co najmniej kilkunastu lat. Podaruj więc swoim rodzicom wyjątkowy komplet pościeli doskonałej jakości z pięknym wzorem. Tylko sprawdź wcześniej wymiary kołdry i poduszek!

Mama i tata – kawosze nad szklankami z koszyczkiem

Jedno przez lata się nie zmieniło: rodzice każdego poranka siadają wspólnie przy kuchennym stole, popijając gorącą kawę. Kochają tę tradycję tak mocno, że nigdy nie pomyśleli o tym, by umilić sobie jakoś ten rytuał i ułatwić przygotowanie aromatycznego napoju. Oczywiście od lat powtarzają, że żadnego ekspresu nie potrzebują (mamy przecież czajnik!), ale… pamiętasz to wyjście z mamą do kawiarni, podczas którego nie mogła się nachwalić pysznego podwójnego espresso?

Wybór prezentu świątecznego dla kochających kawę rodziców zależy od Twojego budżetu, dlatego znajdziesz poniżej 3 różne propozycje:

książka Iki Graboń Kawa. Instrukcja obsługi najpopularniejszego napoju na świecie, która będzie początkiem myślenia o kawie w nowy sposób,

ponadczasowa kawiarka Bialetti New Venus w pięknym srebrno-miedzianym kolorze,

ekspres do kawy – w zależności od upodobań smakowych i budżetu – kapsułkowy, kolbowy lub ciśnieniowy.

Prezent świąteczny dla miłośników dobrego kina

Rytm życia Twoich rodziców jest Ci doskonale znany: dzień pełen pracy i wypełniania domowych obowiązków, a wieczorem spokój – kanapa, herbata i seans filmowy. Jeśli mama i tata tak bardzo kochają wspólne oglądanie filmów i seriali, zobacz, co możesz im podarować na święta, by kolejne seanse były niezapomniane.

Jeśli Twoi rodzice wkręcili się w Grę o tron i do tej pory nie mogą otrząsnąć się po finale, jednocześnie nie potrafiąc znaleźć dla siebie innej równie wciągającej serii, daj im okazję do dyskusji o fabule nad wyjątkowym zestawem puzzli: puzzle 3D Winterfell przypomną rodzicom najlepsze chwile z serialu i zagwarantują im kilka miłych wieczorów.

Innym pomysłem na prezent dla rodziców-kinomanów jest projektor, dzięki któremu niewielki ekran telewizora będą mogli zamienić na całą ścianę w sypialni czy salonie. Podaruj mamie i tacie namiastkę kina w ich własnym domu!

Umacniająca relację gra dla rodziców

Myślisz, że gry towarzyskie są tylko dla nastolatków i studentów? Nic bardziej mylnego! Dojrzałe małżeństwa również mogą skorzystać z zalet wspólnego czasu nad planszówką lub karcianką.

Gry dla par nie służą wyłącznie rozrywce – te najlepsze sprzyjają rozmowie, prowokują do poruszania dawno nieomawianych tematów i umacniają relację między dwojgiem kochających się osób. Najmocniej polecane tytuły to Ego: Love, Gierki małżeńskie, Zakochanie i Gra w Relacje. Związek.

Prezent świąteczny dla zakochanych podróżników

Twoi rodzice uwielbiają podróżować? Niezależnie od tego, czy są miłośnikami egzotycznych wczasów all inclusive, czy ekstremalnych podróży kamperem, z pewnością potrzebują spakować swoje rzeczy do wygodnych walizek – a ich zestaw podróżny pamięta Twoje wyjazdy na kolonie w latach 2003-2006…

Wygodę podczas wyjazdów zapewnisz im nowymi walizkami – wybierz zestaw dopasowanych dużych walizek oraz walizek kabinowych. Możesz kupić identyczne walizki dla mamy i taty albo ten sam model w dwóch różnych kolorach, tak by łatwo było im zlokalizować w czasie podróży rzeczy osobiste.

Jako osobisty akcent dołóż piękny nowy album do wklejania zdjęć. Na pierwszej stronie możesz wpisać dedykację wraz z życzeniami udanych podróży.

Wspólny świąteczny prezent dla mamy i taty może być z pozoru problematyczny. Musisz jednak zdać sobie sprawę, że znasz swoich rodziców doskonale – wystarczy, że przez chwilę pomyślisz o nich nie tylko jak o rodzicach, ale jako parze dwóch kochających się osób, które przeżyły razem wiele wspaniałych chwil.






















 
 

REKLAMA
OiFP DYPTYK

REKLAMA
OiFP GEORGIA BALLET

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok