Materiały reklamowe


Materiały reklamowe


Jak działa kalkulator OC/AC?


Chcesz płacić mniej za obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne? Możesz poczynić znaczne oszczędności – nawet do 50%. Musisz tylko porównać oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych, zamiast podejmować przypadkową decyzję. Z pomocą przychodzi kalkulator OC/AC. Poznaj zasadę jego działania i przekonaj się, że to naprawdę przydatne narzędzie.

Gazociąg Polska – Litwa – raport z realizacji inwestycji oraz ważne informacje dla właścicieli gruntów i rolników


O aktualnym stanie budowy międzynarodowego połączenia gazowego Polska – Litwa, podstawach prawnych tej niezwykle ważnej z perspektywy polskiej energetyki inwestycji, odszkodowaniach dla rolników i szansach rozwoju dla regionu północno-wschodniej Polski rozmawiamy z Iwoną Dominiak, rzecznikiem prasowym GAZ-SYSTEM.

Ochrona zniżek OC – na czym to polega?


Posiadanie samochodu oraz jego użytkowanie wiąże się z szeregiem dodatkowych kosztów. Posiadając auto cyklicznie opłacamy regularne przeglądy pojazdu, a także wszelkie konieczne ubezpieczenia. Między innymi ubezpieczenie OC i AC.Ile kosztuje ubezpieczenie domu / mieszkania?


Ubezpieczenie domu czy mieszkania jest dobrą decyzją, dzięki której możesz zabezpieczyć się przed finansowymi konsekwencjami różnych zdarzeń losowych. Jeśli jednak Twój domowy budżet jest ograniczony, z pewnością będziesz zastanawiać się, czy ten dodatkowy wydatek nie wpłynie na komfort życia. Zanim wybierzesz polisę, sprawdź ile kosztuje i jaki zapewnia zakres ochrony.Gdzie się oświadczyć w Białymstoku? 5 topowych miejsc na zaręczyny


Czy Białystok może być stolicą miłości – miastem, w którym swój początek mają romantyczne historie? Jak najbardziej! Urokliwe uliczki i zachwycające parki aż się proszą o to, aby wykorzystać je jako scenerię dla miłosnych wyznań i... zaręczyn. Poznaj 5 miejsc idealnych na zaręczyny w Białymstoku. Pierścionek z brylantem, bukiet kwiatów i bajeczna oprawa miasta sprawią,...Jak zoptymalizować miesięczny budżet? 5 propozycji


Aby nie martwić się o dziurę w domowym budżecie, trzeba dostosować wydatki do naszych możliwości finansowych. Konieczne jest zrównoważenie tego, co wydajemy z tym, co zarabiamy. Podpowiadamy, w jaki sposób zapanować nad wydatkami i zoptymalizować miesięczny budżet domowy.
 
 

Materiały reklamowe

Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Nowy tytul

O kobietach… dla kobiet… na Dzień Kobiet!

„Łamacz szyfrów” Andrzeja Fedorowicza

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok