Nowości w świecie klocków LEGO® City

[Artykuł sponsorowany]

26.01.2023, 09:46, akt. 09:50


Nowości w świecie klocków LEGO® City
Nowości w świecie klocków LEGO® City

Klocki LEGO® City to zawsze gwarancja udanej zabawy, dla małych, jak i tych większych budowniczych. Tworzenie konstrukcji z ich udziałem daje wiele możliwości. To nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale także rozwinięcie wielu umiejętności. Ilość dostępnych zestawów od tego producenta jest imponująca. Z tego względu, warto poznać bliżej nowości w świecie klocków LEGO® City.

Zestawy LEGO® City - czemu warto je wybrać?

Wszelkie dostępne od tego producenta zestawy LEGO® City są inwestycją w rozwój malucha, jak i świetnym pomysłem na podarunek. Dobrze zaprojektowane klocki i konstrukcje z realistycznego świata zachwycą zarówno Ciebie, jak i dziecko. Dzięki nim Twoja pociecha wcieli się w rolę policjanta, strażaka czy inną osobę, tak przydatną społeczeństwu. LEGO® City to jedyna w swoim rodzaju seria, która od lat cieszy się uwielbieniem dzieci w różnym wieku. Zabawki te doskonale rozwijają kreatywność, koordynację ruchową oko-ręka, ale też działają korzystnie na sprawność manualną.

Decydując się na tego typu produkt wspierasz również rozwój mowy u dziecka, które może uczyć się porównywania ilości elementów, liczenia czy nazw kolorów. Co ważne, producent ma w swoim asortymencie zarówno proste i małe zestawy, dla tych najmłodszych, jak i bardziej zaawansowane zabawki, dedykowane starszym dzieciom. Klocki LEGO® City dają niekończące się możliwości budowania. To, co zostanie za ich pomocą stworzone, zależy jedynie od własnej wyobraźni. Zabawki te są świetną inspiracją do budowania kreatywnych i niebanalnych obiektów. Klocki z tej serii pozwalają na bliższe poznanie miast tętniących życiem, zawodów czy pojazdów. To propozycja dla chłopców, jak i dziewczynek.

Na jakie klocki warto postawić? Oto nowe zestawy z serii LEGO® City

Jakie zestawy LEGO® City będą najlepszą propozycją dla Twojego dziecka? Wiele zależy od zainteresowań, jak i jego wieku. Producent klocków nieustannie wprowadza na rynek nowe zabawki o wielu elementach, czy też wyjątkowych funkcjach. Zapoznaj się z nimi bliżej, aby kupić wymarzony dla pociechy zestaw klocków.

1. Akademia policyjna

LEGO® City Akademia policyjna to doskonała propozycja dla wszystkich fanów zawodu policjanta. Zestaw klocków zawiera 823 elementy i jest dedykowany dzieciom w wieku od 6 roku życia. Oczywiście, spodoba się też rodzicom, którzy odczują mnóstwo frajdy z pomocy w budowaniu! Produkt ten zawiera modułowy posterunek policji z pomieszczeniami oraz tor przeszkód ze ścianką wspinaczkową, tyrolką i małpim gajem. Do zestawu dołączono też aż 6 minifigurek, figurkę konia i sterowany quad. Z tym zestawem dzieci mogą szkolić kadetów policyjnych oraz sprawdzać ich sprawność fizyczną.

2. Parking dla pojazdów uprzywilejowanych

Kolejną nowością z serii LEGO® City jest zestaw Parking dla pojazdów uprzywilejowanych. Produkt ten zawiera 706 elementów i jest polecany dla dzieci w wieku od 6 lat. W jego skład wchodzi siedziba służb, policyjny SUV, helikopter strażacki, więzienie, karetka, motocykl i 5 minifigurek. Dzięki tej zabawce dziecko może bawić się w policjantów, strażaków czy ratowników. Dwupiętrowa siedziba ma różne funkcje i pozwala na urozmaiconą zabawę. To dobra propozycja dla osób, które cenią sobie spore emocje i wartką akcję.

3. Terenowy pojazd straży pożarnej

Ciekawą propozycją są także klocki LEGO® City Terenowy pojazd straży pożarnej z terenowym pojazdem. Zabawka kierowana jest do dzieci w wieku od 7 lat. Zawiera w sobie aż 502 elementy. Terenowy pojazd straży pożarnej rozpali w Twoim dziecku chęć zostania strażakiem. Wóz daje wiele możliwości zabawy. Dziecko może odczepić centrum dowodzenia, wyrzucać z niego różne części, czy też bawić się dronem. Zestaw pozwala też na zaprojektowanie scenerii i wybudowanie centrum dowodzenia. Producent dołączył też 3 minifigurki i figurkę królika.

4. Warsztat tuningowania samochodów

Jeśli Twoje dziecko i Ty kochacie samochody, ten zestaw będzie strzałem w dziesiątkę! Warsztat tuningowania samochodów to znakomita propozycja dla małych i dużych fanów motoryzacji. Znajduje się w nim 507 elementów, a produkt dedykowany jest dzieciom w wieku powyżej 6 lat. Co znajdziesz w tej zabawce? Zestaw zawiera warsztat tuningowania pojazdów ze ścianką konfiguracyjną, rampy, podnośnik do silników, 2 auta do ozdabiania i minifigurki. To zaawansowany zestaw o wielu funkcjach. Wybierając ten produkt możesz ze swoim dzieckiem dowolnie stuningować samochód, wybrać silnik, moduły ze światłami, spojlery czy zderzaki. Stworzysz więc efektowny superpojazd, który da jeszcze więcej możliwości znakomitej zabawy!

5. Remiza strażacka i wóz strażacki

Z serii LEGO® City pochodzi też zestaw Remiza strażacka i wóz strażacki. Te klocki to propozycja dla mniejszych dzieci od 4 roku życia. Zawiera w sobie 153 elementy, z których ułożysz wóz strażacki i remizę z częścią sypialnią, garażem i rurą do zjeżdżania. Do tego producent dołączył kilka akcesoriów, takich jak wózek z popcornem, płomienie oraz minifigurki. Ten zestaw zapewni każdemu wiele godzin kreatywnej zabawy.

6. Ciężarówka recyklingowa

Ostatnią nowością z serii LEGO® City jest Ciężarówka recyklingowa, czyli propozycja dla dzieci powyżej 5 lat. Zestaw zawiera wiele realistycznych elementów, z których można ułożyć centrum recyklingu i ciężarówkę recyklingową. W pudełku znajdują się też 3 pojemniki, 3 minifigurki i figurka kota. Przechylany podnośnik i podnoszona platforma do wyładunku dają wiele sposobów na zabawę i odgrywanie realistycznej roli.

 Nowości z serii LEGO® City to doskonały pomysł na prezent i doskonałą zabawę w tym wyjątkowym świecie.


 
 

REKLAMA
OiFP KONCERT DYPLOMANTÓW

REKLAMA
NieTeatr ZALIA

REKLAMA
OiFP DYPTYK WIELKANOCNY: VIA CRUCIS/CAVALLERIA RUSTICANA

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok