Pomysły na nowoczesną jadalnię

[Artykuł sponsorowany]

19.09.2023, 10:13, akt. 10:14


Pomysły na nowoczesną jadalnię
Pomysły na nowoczesną jadalnię

Jadalnia to miejsce spotkań z przyjaciółmi i rozkoszowania się smakowitymi daniami. Tym samym przestrzeń ta wymaga odpowiedniego zaaranżowania. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w stylowej i komfortowej jadalni.

Nowoczesna jadalnia - czym się wyróżnia?

Stylów aranżacji wnętrz jest wiele i czasem trudno jest się w nich odnaleźć. Coraz częściej spotkamy się jednak z określeniem nowoczesnej jadalni. Dominuje w niej wolna przestrzeń, która pozwala na swobodne poruszanie się pomiędzy meblami. W tym zestawieniu popularne są kontrasty, dlatego bez problemu możesz sięgnąć po zdecydowane kolory w niektórych elementach. Przykładowo meble w neutralnym odcieniu drewna ciekawie uzupełniają się z krzesłami o butelkowozielonych czy bordowych obiciach. Będzie to również wyjątkowy akcent przy ceglanej ścianie wynikającej z inspiracji industrialnym stylem.

W nowoczesnej jadalni spotkamy również meble, w których przeplata się drewno z ze szkłem i żywicą. Delikatne czarne dodatki stanowią natomiast eleganckie wykończenie, a towarzystwo kilku żywych roślin zmniejsza surowość przestrzeni. Szczególną częścią aranżacji jadalni okazuje się jednak gra świateł. Warto zadbać o subtelne ledowe punkty w oszklonych szafkach oraz niewielkie, wiszące lampy dające światło na przestrzeń wokół stołu. Wszystkie niezbędne meble do stworzenia takiej idealnej przestrzeni do spotkań z przyjaciółmi podczas wyśmienitej kolacji znajdziesz między innymi na stronie: https://selsey.pl/.

Jadalnia skandynawska - co ją tworzy?

Jadalnia skandynawska to miejsce, w którym dominuje biel. Przełamaniem surowości są natomiast żywe rośliny oraz naczynia czy akcesoria. W centrum pomieszczenia znajdziemy biały okrągły stół uzupełniony o proste krzesła w tym samym kolorze. Ma podkreślać to lekkość i przejrzystość. Lekkie zasłony uzupełnione o delikatne wzory świetnie podkreślają taki charakter. Wszystkie elementy podbija naturalne, wpływające przez okna promienie słoneczne. Ten styl nie będzie pasował jednak do każdego, szczególnie do osób energetycznych i poszukujących wrażeń. Skandynawska jadalnia sprawdzi się idealnie dla ludzi spokojnych, marzących o mieszkaniu w drewnianym domku na wsi w otoczeniu natury. Miejsce w ten sposób zaaranżowane stanie się ostoją spokoju oraz płynących z serca rozmów.

Czym jest jadalnia glamour?

Jadalnia w stylu glamour to esencja przepychu i luksusu. Jeżeli marzysz o idealnej przestrzeni, która przyciąga wzrok, to jest to wybór dla Ciebie. Znajdziesz w niej biały stół o drewnianym lub marmurowym blacie. Do tego pojawiają się wysokie, tapicerowane krzesła w soczystym kolorze. Łączą one komfort i szyk, dzięki czemu chętnie goście spędzają na nich czas. Charakterystycznym elementem dla jadalni glamour jest kryształowy żyrandol, który mieni się po włączeniu świateł. Pastelowe dodatki i metalowe wykończenia pięknie się ze sobą ścierają, tworząc niepowtarzalną przestrzeń. Stworzenie stylowej jadalni nie okazuje się trudnym zadaniem. Wystarczy odpowiedzieć tylko na pytanie: czego od niej oczekuję?


 
 

REKLAMA
Nie Teatr Family Musical Jam Live - interaktywny koncert familijny z okazji Dnia Dziecka

REKLAMA
OiFP BRZYDKI KACZOREK

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

REKLAMA
STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO OIFP

REKLAMA
CARMINA BURANA KONCERT ORATORYJNY OIFP

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok