Zestaw kosmetyków dla mężczyzn. Na co warto postawić?

[Artykuł sponsorowany]

29.11.2023, 10:51, akt. 10:51


Zestaw kosmetyków dla mężczyzn. Na co warto postawić? foto: freepik.com
Zestaw kosmetyków dla mężczyzn. Na co warto postawić? foto: freepik.com

Panowie obecnie zwracają coraz większą uwagę na swój wygląd i chętnie sięgają po kosmetyki przeznaczone nie tylko do higieny czy golenia, ale również pielęgnacji twarzy lub włosów. Z tego powodu oferta produktów dedykowanych mężczyznom jest coraz bardziej zróżnicowana, co sprawia, że odpowiednie dla siebie preparaty bez problemu może znaleźć każdy dżentelmen. Zestaw kosmetyków dla mężczyzn może być świetnym prezentem świątecznym, ale też z okazji urodzin, imienin czy Dnia Chłopaka. Jakie obecnie sety cieszą się największą popularnością i na jaki zestaw kosmetyków dla mężczyzn warto postawić? Podpowiadamy.

Zestaw do golenia zarostu

Wśród chętnie nabywanych zestawów kosmetyków przeznaczonych dla panów prym wciąż wiodą sety do golenia. Takie zestawy oferowane są przez wiele firm i mogą zawierać różne produkty, dzięki czemu bez problemu znajdziemy komplet, który spełni nasze oczekiwania. Zestaw kosmetyków dla mężczyzn przeznaczonych do golenia i pielęgnacji skóry po goleniu, zazwyczaj zawiera maszynkę, która może występować w wersji jednorazowej lub wielorazowej. W takich zestawach golarki dostępne w wersji 2-,3-,4-,5-, a nawet sześcioostrzowej, dzięki czemu można łatwo dopasować taki set do potrzeb konkretnego mężczyzny.

Zazwyczaj w komplecie z maszynką znajduje się żel lub pianka do golenia, dzięki czemu kupując taki zestaw, otrzymujemy wszystkie niezbędne do usunięcia zarostu produkty. Bardziej rozbudowane sety zawierają również na przykład wodę lub balsam po goleniu, a także dodatkowe kosmetyki. Takie zestawy mogą być zamknięte w estetycznym, tekturowym opakowaniu z przezroczystym plastikowym okienkiem lub w komplecie z kosmetyczką. Taki set do golenia umieszczony w kosmetyczce, to idealny zestaw, który można wziąć ze sobą na przykład na wakacje lub podróż służbową.

Zestaw do pielęgnacji brody

Mężczyźni, którzy na co dzień nie golą swojego zarostu, ponieważ wolą się w wersji brodacza, również mogą nabyć ciekawy zestaw kosmetyków, ponieważ obecnie dostępne są też sety przeznaczone właśnie dla takich osób. W takim zestawie do pielęgnacji brody mogą znaleźć się specjalne szampony do mycia zarostu, a także olejki pielęgnujące czy balsamy do brody. Niektóre sety wzbogacone są również o przedmioty ułatwiające rozczesywanie brody, takie jak specjalne kartacze lub grzebienie.

Zestaw kosmetyków dla mężczyzn do higieny ciała

Wśród popularnych zestawów kosmetyków dla mężczyzn, które są chętnie wybierane zwłaszcza jako prezent, wymienia się sety do higieny ciała. Komplety takie mogą zawierać szereg różnych produktów i występują w nieco okrojonych, a także bardziej rozbudowanych wersjach, w zależności od potrzeb użytkowników i zasobności ich portfeli. Wśród produktów przeznaczonych do higieny ciała, w które może być zaopatrzony zestaw kosmetyków dla mężczyzn, można wymienić żele do ciała, a także szampony do włosów. Bardzo często w takich  setach dostępne są również produkty 3w1, które służą nie tylko do mycia ciała i włosów, ale również twarzy. Dodatkiem do żelu pod prysznic bardzo często jest dezodorant w sprayu lub w formie rollera z tej samej linii o identycznej nucie zapachowej.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy dla mężczyzn

Ze względu na to, że od pewnego czasu panowie chętnie sięgają po kosmetyki do pielęgnacji twarzy, obecnie zestawy takich produktów dostępne są również w wersji pielęgnacyjnej. W takim secie może znaleźć się krem do twarzy na dzień, krem pod oczy, a także krem na noc. Bardziej podstawowe wersje zawierają z kolei żel do mycia twarzy oraz krem do twarzy dla mężczyzn. Takie zestawy również mogą znajdować się w eleganckim kartonowym opakowaniu lub praktycznej kosmetyczce.


 
 

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok