Szklanki z podwójnym dnem - czy warto w nie zainwestować?

[Artykuł sponsorowany]

30.11.2023, 13:35, akt. 13:38


Szklanki z podwójnym dnem - czy warto w nie zainwestować?
Szklanki z podwójnym dnem - czy warto w nie zainwestować?

Nie można się sprzeciwić faktu: to najbardziej pożądane szklanki jakie możemy znaleźć w sklepach. Podwójne szkło powoduje, że efekt szklanek jest bezkonkurencyjny, a serwowana w nich kawa czy herbata smakuje wyjątkowo. To najlepsze połączenie nowoczesnej mody i praktyczności. Natomiast ich doskonały design nie jest ich jedyną zaletą. Dlaczego warto wybierać szklanki z podwójnym szkłem?

Termiczne szklanki do kuchni

Szklanki z podwójnym dnem charakteryzują się zdecydowanie większą wytrzymałością niż zwykłe szklanki w naszym domu. Rzecz jasna, nie można powiedzieć, że są niezniszczalne, ale przez wykorzystanie wysokiej jakości szkła podwójne dno w szklankach jest zdecydowanie bardziej odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i temperaturę niż jednowarstwowe naczynie. Szklanka o podwójnej warstwie będzie służyć znacznie dłużej i dłuższy czas utrzyma swój doskonały wygląd.

Podwójne szklanki: ciesz się gorącym napojem przez długi czas. Zobacz piękne szklanki tutaj: https://www.amart.pl/category/szklanki-termiczne

Szklanki do ciepłych napojów z podwójnego szkła to zagwarantowanie utrzymania temperatury herbaty czy kawy na dłuższy czas. Płyn będący w takiej szklance pozostanie dłużej ciepły niż w klasycznej szklance. Tak samo będzie w przypadku zimnych napojów – sok lub woda dłużej zostaną zimne dzięki podwójnej warstwie naczynia, która izoluje płyn od warunków zewnętrznych. Dysponując takimi szklankami, nie musisz ponaglać siebie ze spożywaniem ulubionych napojów. Temperatura napoju będzie zachowana na dłużej.

Zachwycające Szklanki termiczne

Nie ważne jest to czy zaprosisz znajomych na wasz ulubiony napój, czy urządzasz przyjęcie dla bliskich czy wyprawiasz eleganckie przyjęcie dla swojej rodziny: Naczynie z podwójnego szkła będzie idealnym rozwiązaniem dla każdej uroczystości i zawsze będzie się idealnie prezentować. To nie tylko przydatne szklanki, ale również oryginalny dodatek na nasz stół. Napój serwowany codziennie będzie z nich smakował wyśmienicie, a podana w podwójnych szklankach kawa czy latte wyglądać będzie zdumiewająco.

Zobacz również piękno szkło stołowe, które zachwyci Twoich gości: https://www.amart.pl/category/szklo-stolowe

Szklanki te są również bardzo łatwe w użytkowaniu. Każdy z Twoich bliskich będzie korzystał z nich z przyjemnością i bez obaw o możliwość oparzenia się. Dwukrotne szkło ochroni nas przed nadmierną temperaturą, i sprawi, że użytkowanie tego naczynia będzie nie zagrażające poparzeniu. A przede wszystkim bardzo przyjemne!

Kolejną cechą tych szklanek jest: większość takich szklanek posiada uchwyt, który jeszcze bardziej pozwoli nam na komfortowe użytkowanie i zapewni, brak poparzenia się gorącym napojem. Także, usiądź wygodnie i relaksuj się z ulubioną kawą lub herbatą.

Nietuzinkowa radość w wielu odsłonach

Małe do espresso, niskie do cappuccino i gorącej czekolady, podstawowe do kawy i herbaty lub wysokie do latte i koktajli. Szklanki do domu o podwójnych ściankach są dostępne w kilku opcjach a tylko do Ciebie należy wybór, co wybierzesz do picia. Nieważne jaki to rodzaj napoju, każdy z nich będzie wyglądał wyjątkowo. Zapamiętaj tylko aby wybierając model szklanki dla gości, pamiętać o rodzajach szklanek, aby każdy z was mógł na chwile się zrelaksować.

Przeźroczyste szklanki pozwalają nam zobaczyć piękno, kolor koktajlu czy stopień zaparzenia kawy, czego nie daje nam klasyczny kubek porcelanowy. Pokazuje nam to, że znacznie prościej zaserwować bliskim napój, który chcieli aby im podać. Będzie on taki jaki sobie wymarzyli, a dodatkowo wygląd napoju przez szklankę będzie jeszcze lepszy.

Naczynie z podwójnego szkła w Twojej kuchni

Ulubiony napój możesz serwować w każdym naczyniu do tego przeznaczonym, jednak podwójne szklanki do kawy i herbaty to odzwierciedlenie dobrego smaku i mody. Nie korzystaj z podwójnych szklanek tylko przy wyjątkowych uroczystościach: Wyjątkowy moment jest właśnie teraz! Zrób sobie kawę, zaparz herbatę lub przyrządź koktajl, który lubisz i poczuj radość przy piciu z wyjątkowego naczynia. Już teraz wejdź na amart.pl i zamów wymarzone szklanki!


 
 

PNBC

50 lat przy Świerkowej

Podlaskie nas rusza - Ruszamy w Podlaskie!

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok