Grill gazowy Broil King – TOP5 modeli. Przegląd, ceny, opinie

[Artykuł sponsorowany]

26.02.2024, 13:35, akt. 13:39


Grill gazowy Broil King – TOP5 modeli. Przegląd, ceny, opinie
Grill gazowy Broil King – TOP5 modeli. Przegląd, ceny, opinie

Planujesz zakup nowego grilla gazowego i zależy Ci na tym, aby zakupiony sprzęt był solidny i oferował jak najwięcej praktycznych rozwiązań? Zwróć uwagę na sprzęty od producenta Broil King, które zdobyły uznanie wśród wymagających entuzjastów grillowania z całego świata! Prezentujemy najpopularniejsze trzy i czteropalnikowe grille gazowe Broil King – TOP5 modeli, na których przygotujesz wyśmienite potrawy dla swojej rodziny. Sprawdź!

Grill gazowy Broil King Gem 310

Grill gazowy Gem 310 od marki Broil King to propozycja sprzętu, który sprawdzi się podczas rodzinnych spotkań na świeżym powietrzu. Doskonała jakość tego sprzętu gwarantuje trwałość i niezawodność przez wiele sezonów. Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom, grill świetnie sprawdzi się na tarasie czy balkonie – jest idealny dla małych rodzin. Składane półki boczne pozwalają zaoszczędzić miejsce, a po rozłożeniu służą jako praktyczny blat roboczy.

 

Trzy palniki tubowe ze stali szlachetnej o mocy 6,9 kW zapewniają równomierne nagrzewanie powierzchni do grillowania, a aromatyzery Flav-R-Wavenadają potrawom wyjątkowy smak i aromat. Dwustronne ruszty żeliwne o łącznych wymiarach 30,5 x 46,5 cm doskonale radzą sobie z różnymi typami potraw, ułatwiając osiąganie dobrych efektów grillowania. Dodatkową przestrzeń w grillu zapewnia górna półka, idealna do opiekania bułek i utrzymania temperatury potraw zdjętych z głównego rusztu. Precyzyjny termometr Accu-Temp zapewnia stały wgląd w poziom nagrzania grilla, a elektroniczna zapalarka gwarantuje szybkie uruchomienie grilla.

Grill gazowy Broil King Royal 320 Shadow

Posiadając dom z ogrodem, możesz cieszyć się czasem na świeżym powietrzu, przygotowując dla bliskich posiłki na grillu gazowymBroil King Royal 320 Shadow. To solidne, trwałe i estetyczne urządzenie, posłuży Ci przez wiele lat. Dzięki dwustronnemu żeliwnemu rusztowi (strona stożkowa i rynienkowa)grillowanie każdego gatunku mięsa będzie tak samo przyjemne, a wbudowany termometr w pokrywie ułatwia dostosowanie temperatury do potraw.

 

Zawory Linear-Flow umożliwiają precyzyjną kontrolę ciepła, dzięki regulacji przepływu gazu w 3 palnikach tubowych Dual-Tubeo mocy 8,8 kW.System Flav-R-Wave zapewnia rozwój intensywnego aromatu dla wszystkich przysmaków na ruszcie. Ponadto, składane półki i zamknięta szafka na butlę gazową sprawiają, że grillowanie staje się jeszcze bardziej wygodne i funkcjonalne.

Grill gazowy Broil King Crown 410

Grill gazowy Crown 410 marki Broil King to nowoczesne rozwiązanie dla miłośników grillowania – w tym sprzęcie masz do dyspozycji 4 palniki tubowe o mocy 11,4 kW, które otwierają przed Tobą jeszcze więcej możliwości niż 3-palnikowegrille gazowe Broil King. Model wyposażony w innowacyjne funkcje sprawia, że proces grillowania staje się łatwiejszy i bardziej wygodny. Posiada dwustronne ruszty żeliwne (1 podwójny i 2 pojedyncze) o łącznych wymiarach 65 x 44 cm oraz górną półkę do podgrzewania potraw. Dzięki aromatyzerom Flav-R-Wavewszystkiepotrawy nabierają wyjątkowego smaku i aromatu.

W eleganckiej pokrywie z termometrem Deluxe Accu-Temp monitorujesz temperaturę podczas przyrządzania potraw, a dno piekarnika z odlewu aluminium zapewnia stabilne utrzymanie ciepła. Zapalarka Sure-Lite ułatwia rozpalanie, a wyjmowana tacka na tłuszcz upraszcza czyszczenie. Ponadto, składane półki boczne EZ-Lift zapewniają dodatkową przestrzeń roboczą, a praktyczne koła ułatwiają przemieszczanie grilla.

Grill gazowy Broil King Monarch 390

Jeśli potrzebujesz wszechstronnego grilla, który będzie mobilną kuchnią ogrodową, zwróć uwagę na model Broil King Monarch 390. Posiada on 3 opatentowane palniki Dual Tubeo mocy 8,8 kW, dodatkowy palnik boczny o mocy 2,7 kW i zestaw do rożna z dedykowanym palnikiem o mocy 4,4 kW, co pozwala na przygotowywanie różnorodnych potraw. Sprzęt jest wyposażony w ruszty żeliwne Flav-R-Cast o wymiarach 55 x 38 cm, które zapewniają doskonałą absorpcję i oddawanie ciepła, oraz szyny aromatyzujące Flav-R-Wave, które nadają potrawom wyjątkowy smak i soczystość.

Dzięki termometrowi Accu-Tempw pokrywie i zaworom Linear-Flow, kontrola nad osiąganą temperaturą i pracą palników jest łatwa i precyzyjna. Estetyczna czarna kolorystyka i pojemna szafka na butlę gazową sprawiają, że grill prezentuje się stylowo i funkcjonalnie. Składane półki boczne ze stali lakierowanej zapewniają dodatkową przestrzeń roboczą. Wykonany z wysokiej jakości materiałów model Monarch 390 gwarantuje trwałość i nieograniczone możliwości grillowania przez wiele lat.

Grill gazowy Broil King Baron 490 Shadow

Grill gazowy Baron 490 w limitowanej wersji Shadow został wyposażony w czarne, matowe wykończenie, które nadaje mu stylowy wygląd. Ten model posiada wszystkie niezbędne funkcje do wszechstronnego grillowania, w tym kuchenkę boczną, dużą powierzchnię o wymiarach 44 x 65 cm, wydajne palniki Dual-Tubeo łącznej mocy 11,4 kW oraz zestaw rożna obrotowego z dedykowanym palnikiem. Te rozwiązania zapewniają doskonałą wydajność i szybkie grillowanie.

(OSADŹMY FILM JEŚLI TO MOŻLIWE)

Duże dwustronne, żeliwne ruszty Flav-R-Castdoskonale sprawdzą się do grillowania zarówno tłustych kiełbasek, jak i wymagających steków i delikatnych ryb, a innowacyjny system Do Morepozwala jeszcze bardziej rozbudować funkcjonalność grilla o dodatkowe akcesoria. Elektroniczna zapalarka Sure-Lite ułatwia rozpalenie grilla, a podświetlane pokrętła dodają elegancji i ułatwiają grillowanie po zmroku.


 
 

REKLAMA
Nie Teatr OXFORD DRAMA - koncert

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok