Salon Recman wręcza rabat klientom w swoje 7. urodziny!

[Artykuł sponsorowany]

25.03.2024, 16:30, akt. 16:32


Salon Recman wręcza rabat klientom w swoje 7. urodziny!
Salon Recman wręcza rabat klientom w swoje 7. urodziny!

Elegancja, klasyka, wygoda oraz niepowtarzalny styl - to cechy charakteryzujące salon Recman w Białymstoku, który od lat ubiera tysiące mieszkańców naszego miasta. Z okazji siódmych urodzin, każdy odwiedzający salon w dniach 5 i 6 kwietnia przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B będzie miał szansę skorzystać z 20% rabatu przy zakupie dwóch produktów nieobjętych przeceną.

Prawie 40 lat na rynku

Recman to renomowana marka odzieżowa, która działa na polskim rynku od 1986 roku.Specjalizuje się w produkcji odzieży męskiej oraz akcesoriów.Flagowe produkty wytwarzane są z wysokiej jakości tkanin i dodatków, co zapewnia nie tylko elegancję, ale także niezrównany komfort noszenia. Oferta marki obejmuje szeroki wybór męskich garniturów, marynarek, spodni, koszul oraz dodatków, które doskonale komponują się z różnymi stylizacjami, niezależnie od okazji.

Partnerstwo z polską reprezentacją w tenisie ziemnym

Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w tenisie ziemnym, dzięki czemu marka kojarzona jest z prestiżem tego sportu. Perfekcyjnie skrojone garnitury z logo marki towarzyszą polskim tenisistom poza kortem, na przykład podczas oficjalnych wydarzeń czy konferencji prasowych. W 2017 roku ambasadorem marki został Łukasz Kubot - mistrz deblowego turnieju Wimbledon.

Spełnianie marzeń dzieci z Fundacją Mam Marzenie

Recman od lat angażuje się w działania społeczne.We współpracy z Fundacją Mam Marzenie realizuje projekt "Muszka Marzeń". Akcja polega na przeznaczaniu części dochodu z sprzedaży muszek Mosca na realizację marzeń dziecięcych. Dzięki zaangażowaniu klientów i pracowników firmy, udało się zebrać ponad 250 000 zł, co przyczyniło się do spełnienia kilkudziesięciu dziecięcych marzeń!

W trosce o męskie sprawy

Recmanwe współpracy z Fundacją Rak'n'Roll wspiera także kampanię na rzecz profilaktyki zdrowia mężczyzn. Przekazującwsparcie finansowe na działania fundacji, marka chce zachęcić mężczyzn do dbania o swoje zdrowie poprzez regularne badania. W ramach kampanii "Męska Sprawa" promuje ideę odpowiedzialności za własne zdrowie jako element męskości.

Indywidualne podejście do elegancji

Wprowadzenie usługi szycia garniturów na miarę to kolejny krok marki Recman w kierunku spełniania indywidualnych potrzeb klientów. Dzięki tej usłudze każdy mężczyzna może stworzyć swoją unikalną, idealnie dopasowaną stylizację, wybierając materiały i detale pod okiem doświadczonych stylistów.

Siódme urodziny salonu Recman w Białymstoku

Z okazji siódmych urodzin salonu Recman przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych 15B w Białymstoku marka przygotowała wyjątkową promocję dla swoich klientów. W dniach trwania jubileuszu – 5 oraz 6 kwietnia – obowiązywać będzie rabat: -20% przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów. Serdecznie zapraszamy do świętowania razem z salonem Recman! To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją wiosenną garderobę, ponieważ najnowszakolekcja Recman jest już dostępna w salonie.

Zachęcamy również do polubienia fanpage’a marki na Facebooku oraz Instagramie, aby być na bieżąco z nowościami i promocjami.


 
 

REKLAMA
OiFP BRZYDKI KACZOREK

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Wybory do Parlamentu Europejskiego 2024

REKLAMA
STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO OIFP

REKLAMA
CARMINA BURANA KONCERT ORATORYJNY OIFP

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok