InPost Fresh - Twoje wygodne zakupy online

[Artykuł sponsorowany]

29.03.2024, 10:46, akt. 10:48


InPost Fresh - Twoje wygodne zakupy online
InPost Fresh - Twoje wygodne zakupy online

Czy kiedykolwiek marzyłeś o robieniu zakupów spożywczych bez wychodzenia z domu? Dzięki InPost Fresh, nowoczesnej usłudze dostarczającej produkty spożywcze oraz artykuły codziennego użytku, teraz jest to możliwe. Wystarczy korzystać z intuicyjnej aplikacji, by otrzymać zamówione towary pod same drzwi.

Jak korzystać z aplikacji InPost Fresh

Aby zacząć korzystać z InPost Fresh, pobierz dedykowaną aplikację na swój smartfon. Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, aplikację znajdziesz w Google Play, natomiast użytkownicy systemu iOS mogą pobrać ją z App Store.

Po zainstalowaniu aplikacji, wprowadź swój kod pocztowy, aby dostosować ofertę do Twojej lokalizacji. Następnie podaj numer telefonu, na który zostanie wysłany kod weryfikacyjny, oraz zaakceptuj regulamin korzystania z aplikacji.

InPost Fresh oferuje szeroki wybór produktów, z których możesz korzystać niezależnie od miejsca zamieszkania. Po wprowadzeniu kodu pocztowego, możesz przejść do zakupów w ramach marketplace lub wybrać opcję zakupów w Carrefourze.

Zakupy w Marketplace

Jeśli cenisz sobie bogatą ofertę i atrakcyjne ceny, InPost Fresh to idealne rozwiązanie. Przeglądaj produkty różnych sklepów i wybierz te, które najbardziej Ci odpowiadają. Jeśli Twoje zakupy przekroczą 50 zł, otrzymasz darmową dostawę.

Zakupy w Carrefour

Jeśli zastanawiasz się, gdzie robić zakupy spożywcze online z dostawą do domu, Carrefour to świetna opcja. Dostępna jest w miastach takich jak Warszawa, Kraków, Wrocław, Katowice, Łódź, Częstochowa oraz Olsztyn. Oto jak zacząć:

Co warto kupić w InPost Fresh

Zakupy spożywcze z dowozem z InPost Fresh to wygoda i oszczędność czasu, szczególnie dla osób, które cenią sobie komfort robienia zakupów bez wychodzenia z domu. W kategorii „Produkty spożywcze” znajdują się nie tylko produkty suche, ale również dania gotowe oraz szeroka gama słodyczy i napojów. Dzięki InPost Fresh, nie musisz dźwigać ciężkich zgrzewek napojów czy innych ciężkich produktów. Dodatkowo, aplikacja oferuje również produkty z kategorii „Zdrowa żywność” dla osób, które cenią sobie ekologiczne i zdrowe jedzenie.

InPost Fresh to nie tylko miejsce, gdzie zaopatrzysz się w artykuły spożywcze, znajdziesz tutaj również produkty do codziennej higieny i pielęgnacji. W kategorii „Kosmetyki i higiena” znajdziesz artykuły do mycia i pielęgnacji ciała oraz włosów, jak również kosmetyki do pielęgnacji twarzy, dłoni, stóp i higieny intymnej. W ofercie nie zabrakło również środków do golenia i depilacji. Dzięki temu, wszystkie potrzebne produkty możesz zamówić jednocześnie, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

InPost Fresh pozwala również zadbać o czystość swojego domu dzięki kategorii „Porządki”, w której znajdziesz szeroki wybór detergentów i akcesoriów ułatwiających sprzątanie. Nie musisz już dźwigać ciężkich opakowań środków czystości, gdyż InPost Fresh dostarczy je prosto do Twojego domu. Oprócz tego, InPost Fresh oferuje także artykuły dla dzieci, pozwalając rodzicom zaoszczędzić czas i energię, oraz produkty dla zwierząt, zapewniając wygodę zakupów dla wszystkich członków rodziny.


 
 

REKLAMA
Nie Teatr OXFORD DRAMA - koncert

REKLAMA
OiFP RESPIRO DUO, MUZYCZNE OBLICZA KOBIETY

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP PAJACE / RYCERSKOŚĆ WIEŚNIACZA, R. LEONCAVALLO / P. MASCAGNI

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok