Fajny prezent dla kobiety - propozycje

30.04.2024, 09:30, akt. 09:36


Fajny prezent dla kobiety - propozycje
Fajny prezent dla kobiety - propozycje

Prezent dla kobiety może spełniać jej oczekiwania lub zaskakiwać. Przygotowaliśmy ofertę, w której jest blisko 7500 prezentów, więc jeśli szukasz wyjątkowego pomysłu, przejrzyj Katalog Marzeń. Znajdziesz w nim prezenty również dla mężczyzn.

Romantyczny prezent dla kobiety

Prezent dla kobiety powinien być dostosowany do jej potrzeb. Podarunkiem można spełnić marzenie swojej ukochanej, ale nawet drobny upominek również sprawi małżonce. Aby docenić trud i wysiłek swojej żony, warto ją zabrać do miejsca, gdzie można wspólnie przeżyć przygodę, np.: romantyczny rejs we dwoje czy romantyczny lot widokowy. Prezent dla żony czeka w Katalogu Marzeń. Zabiegi w SPA, aromatyczne masaże czekoladowe, sesje floatingu, terapie w komorze hiperbarycznej z kolei doskonale wpłyną na samopoczucie. To idealny prezent na każdą okazję dla bliskiej osoby.

Romantyczne prezenty zawsze warto wręczać w restauracjach. Kolacja sushi przy świecach w japońskim klimacie zbliży małżonków. Wykupując voucher na Wieczór Japoński, można przywołać dobre wspomnienia, z czasów narzeczeństwa. Można świętować rocznicę ślubu lub związku, wykupując voucher na dinner in the Sky. Jeśli chodzi o uroczy prezent, który zaskoczy ukochaną, to z pewnością zakupy ze stylistką. Czas spędzony ze specjalistką sprawi, że żona będzie wyglądać modnie i wyróżni się z tłumu, a przy tym poczuje się doskonale, jeśli będzie mogła zaprojektować torbę według własnego pomysłu, będzie zachwycona. Doskonały prezent jest podarunkiem od serca.

Oryginalny prezent dla przyjaciółki

Eleganckie prezenty wywołują zachwyt, ale często brakuje pomysłu, by spełnić kobiece oczekiwania. Warto postawić na niebanalne upominki, niekiedy trzeba się odważyć, a prezent dla przyjaciółki wywoła u niej zachwyt i sprawi mnóstwo radości. Nie zawsze ekskluzywne prezenty są tymi, o których marzą kobiety. Zależy im przede wszystkim na tym, żeby panowie, kupowali coś nietypowego. Oryginalne prezenty są w zasięgu ręki, m.in.: relaks w wodorowym SPA Studio Sante, voucher na lot motoparalotnią, lot szybowcem, skok na bungee, lot w tunelu aerodynamicznym czy jazda Monster Truckiem.

Niezwykle romantyczny prezent to z pewnością kolacja w ciemności, ponieważ dania serwowane są w restauracji, w której nic nie widać. Są wykwintne, ale trzeba się domyślać, co jest podane na talerz, poprzez zapach i smak. Jeśli praktyczny prezent sprawiłby radość przyjaciółce, to można jej podarować, np.: kąpiel w piwie, nietypowy rytuał pielęgnacyjny, kąpiel w mleku lub też masaż czekoladowy. Każdy Voucher SPA wprawi ją w dobry nastrój.

Wyjątkowy prezent to również zabawny prezent dla mamy

26 maja jest Dzień Matki, warto już dziś pomyśleć o upominku, by nie poszukiwać prezentu na ostatnią chwilę. Co podarować, aby wywołać uśmiech na twarzy swojej rodzicielki? Warto kupić coś wyjątkowego, by zrobić miłą niespodziankę swojej kochanej mamie, bo zasługuje na taki podarunek. Jako prezent na Dzień Mamy zawsze sprawdzi się Gift Voucher, czyli karta podarunkowa. Można wybrać również elegancki prezent, Złoty Zabieg z 24 karatowym złotem czy ekskluzywny masaż SPA.

Zabawny prezent również sprawi jej radość. Świetnym pomysłem jest voucher na lot awionetką, bo odlotowe wrażenia oraz błogie chwile w powietrzu, to doskonała okazja do świętowania Dnia Matki. Można zamówić: voucher na warsztaty czekoladowe czy na warsztaty tworzenia olejków. Od prezentu zawsze ważniejsze są szczere życzenia, bo na nie tak naprawdę czeka każda mama. Katalog marzeń przygotował wiele propozycji. Życzenia są wzruszające, eleganckie i śmieszne.


 
 

Euro 2024 w Polskim Radiu Białystok

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok