Odkrywamy innowacje. Naturalnie


Odkrywamy innowacje. Naturalnie

Czym są gaming, implanty, czy big data? Kto i nad czym pracuje w laboratorium naukowym? Między innymi na te pytania odpowiemy w cyklu audycji „Odkrywamy innowacje. Naturalnie” prezentowanym w Polskim Radiu Białystok we współpracy z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym.

Odpowiedzi udzielą naukowcy i eksperci, ale nie tylko! Poznamy także, a może przede wszystkim, punkt widzenia uczniów ze Społecznej Szkoły Podstawowej nr 3 Białostockiego Towarzystwa Oświatowego. „Odkrywamy innowacje. Naturalnie” na antenie Polskiego Radia Białystok w każdy poniedziałek i piątek o 7:50.


"Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" - odc. 6 - czym jest Epi-Centrum Nauki?

Czas na kolejny odcinek naszego radiowego cyklu "Odkrywamy Innowacje. Naturalnie". Dziś sprawdzimy czym jest Epi-Centrum Nauki?"Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" - odc. 5 - czym jest beacon?

Czas na kolejny odcinek naszego radiowego cyklu "Odkrywamy Innowacje. Naturalnie". Dziś dowiemy się, czym jest beacon."Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" - odc. 4 - czy można zeskanować całe ciało człowieka?

Czas na kolejny odcinek naszego radiowego cyklu "Odkrywamy Innowacje. Naturalnie". Dziś przekonamy się, czy można zeskanować całe ciało człowieka?"Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" - odc. 3 - druk 3D

Czas na kolejną audycję z cyklu "Odkrywamy Innowacje. Naturalnie". Dziś dzieci opowiedzą, czym, ich zdaniem, jest Druk 3D. Pojęcie to wyjaśni także ekspert, który drukiem 3D zajmuje się na co dzień."Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" - odc. 2 - laboratorium naukowe

W dzisiejszym odcinku naszego cyklu "Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" opowiemy o laboratorium naukowym. Posłuchajmy czym zdaniem dzieci jest to miejsce, a także jak opisuje je naukowiec, który pracuje w laboratorium."Odkrywamy Innowacje. Naturalnie" - odc. 1 - Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

W Polskim Radiu Białystok wspólnie z Białostockim Parkiem Naukowo-Technologicznym rozpoczynamy cykl audycji "Odkrywamy innowacje. Naturalnie".

PONIEDZIAŁEK i PIĄTEK 07:50

Prowadzący:

Adam Janczewski


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Partnerem cyklu audycji jest Białostocki Park Naukowo-Technologiczny

Podaruj gwiazdkę polskim dzieciom na Białorusi

Gość specjalny Radia Białystok

No Logo na żywo w studiu Rembrandt

Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok