Radio Białystok | Patronaty | Projekt "Bliżej siebie" Książnicy Podlaskiej

Projekt "Bliżej siebie" Książnicy Podlaskiej

9.11.2022

Dział Edukacji Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku realizuje projekt "Bliżej siebie". To propozycja działań literacko-kulturalno-edukacyjnych adresowanych do dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów - mieszkańców województwa podlaskiego.

źródło: mat. org.
źródło: mat. org.

W programie m.in. warsztaty, spotkania i koncerty, które odbędą się w Książnicy Podlaskiej (w budynku głównym i filiach) oraz w Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu.

Projekt "Bliżej siebie" obejmować będzie 30 wydarzeń, w tym: warsztaty terapeutyczne i edukacyjne, spotkania z muzyką, warsztaty literackie i rzeźbiarskie, warsztaty filcowania i nowych technologii, a także spotkania autorskie i spotkania z astronomią.

W gronie zaproszonych gości znaleźli się m.in.: poeci Eligiusz Buczyński i ks. Kamil Dąbrowski, przedstawiciele Białostockiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Miłośników Astronomii, informatyk Maja Podobińska, rzeźbiarz Marek Szyszko i dietetyk Agnieszka Kucharczyk.

Projekt zakończy się w listopadzie 2022 roku. Szczegółowe informacje o wydarzeniach znaleźć można na stronie internetowej ksiaznicapodlaska.pl/blizej-siebie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.


Organizator: Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Współorganizatorzy: Centrum Kultury i Rekreacji w Supraślu, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.


źródło: mat. org. | red: zmj

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIE TEATR

Podlaskie ToTu! - Kierunek AugustówDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok