Podsumowanie 2022 roku w muzyce w Polsce (z Dawidem Bujną) i na świecie (z Łukaszem Komłą)

8 lutego 2023

Łukasz Komła i Dawid Bujna, fot. Andrzej Bajguz
Łukasz Komła i Dawid Bujna, fot. Andrzej Bajguz



0:00
0:00
Rok 2022 muzycznie podsumowuje Andrzej Bajguz | Pobierz plik.


0:00
0:00
Dawid Bujno - podsumowanie 2022 roku w muzyce w Polsce | Pobierz plik.


0:00
0:00
Łukasz Komła - podsumowanie 2022 r. w muzyce na świecie | Pobierz plik.


Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

To jak eksplorowanie najbliższej fascynującej... przeszłości. 

To być może najpóźniejsze podsumowanie minionego roku w muzyce, ale myślę, że gros zaprezentowanych kompozycji usłyszmy po raz pierwszy. 

To spotkania z zajawkowiczami muzyki intrygującej, czasem niełatwej, nieraz przepięknej, a na pewno niedostępnej na pierwszy rzut ucha :)

Zapraszam na spotkanie z Łukaszem Komłą (muzyka na świecie 2022) po 19:00 oraz Dawidem Bujną (muzyka polska 2022) po 20:00, a po 21:00 - moje zachwyty :)

Myślę, ze Łukasz szuka przede wszystkim nieklasycznego piękna w muzyce, a Dawid koncepcyjnych albumów i literackiego wymiaru tekstów, obaj - śmiałości, nowatorstwa i nietuzinkowości. 


Przeczytaj, zanim skomentujesz















Julia Kuzyka premiera albumu "blue memories" !pod powierzchnią!


To jeden z najstaranniej, najmisterniej wypracowanych debiutów w ostatnim czasie. Ale długo to trwało! :) Julia Kuzyka - dwukrotna laureatka Nagrody Muzycznej Polskiego Radia Białystok "Niebieski mikrofon" za 2021 r. - wydała swój autorski album.






 
 

Prowadzący:

Andrzej Bajguz
Wojciech Kujałowicz
Miłka Malzahn
Magdalena Pietruczak



REKLAMA
NIETEATR - BELFER

REKLAMA
OiFP IX SYMFONIA BEETHOVENA

Podlaskie Centrum Produktu Lokalnego

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok