Maratony Kresowe wyjeżdżają na Litwę

26 kwietnia 2019

źródło: maratonykresowe.pl fot. Marek Kulikowski
źródło: maratonykresowe.pl fot. Marek Kulikowski

Maratony Kresowe wyjeżdżają na Litwę - relacja Wojciecha Szubzdy

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


Jak piszą organizatorzy to już piąty wyścig na Wileńszczyźnie. Poprzednie cztery edycje zostały bardzo dobrze przyjęte przez uczestników. Trasę bardzo dobrze odbieraną przez zawodników przygotowuje Szkoła Sportowa Rejonu Wileńskiego kierowana przez Mariana Kaczanowskiego, w przeszłości wybitnego biatlonistę i aktualnego mistrza świata weteranów.

Na Litwie nie będzie startowała nasza drużyna Mistral Grodna SA Radio Białystok. Kapitan drużyny Dariusz Zakrzewski mówi, że możliwy jest jedynie indywidualny start niektórych zawodników z grupy, ale nie będą rywalizować w kategorii drużynowej.

W poprzednim etapie kolarze jeździli w Tykocinie. Doskonale spisali się zawodnicy naszej radiowej grupy, którzy wygrali klasyfikację drużynową. 

W audycji mówimy m.in. o tym, że mimo iż kolarze startują na rowerach MTB, to większość treningów odbywa się na szosie. Po Niemeczynie będą kolejne zawody - 12 maja w Mielniku.


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Partnerem cyklu audycji jest GRODNO S.A.

Sarunas Pacevicius wygrał zawody kolarskie podczas cyklu Maratonów Kresowych w Supraślu

Litwin Sarunas Pacevicius wygrał zawody kolarskie na głównym dystansie podczas cyklu Maratonów Kresowych w Supraślu.Pechowy start zawodników radiowej grupy na Lubelszczyźnie

Kolarze-amatorzy podczas ostatnich startów w Maratonach Kresowych rywalizowali na Lubelszczyźnie.“Dwa Niedźwiedzie” Maratonów Kresowych

Rowerowe ściganie z cyklu Maratony Kresowe przeniosło się tym razem na Lubelszczyznę na dwudniowe zmagania.Zawodnik drużyny Mistral Grodno SA Radio Białystok wygrał w "Krainie Żubra"

Dziesiąty wyścig cyklu Maratonów Kresowych sezonu 2019 odbył się w Narewce. W imprezie wzięli udział zawodnicy z Polski, Litwy, Białorusi, a także odpoczywająca w Polsce rodzina Eriksson ze Szwecji.Kolarstwo - sport indywidualny, w którym również pomaga się liderowi z grupy

W audycji RadioRower mówimy o tym czy kolarstwo to sport indywidualny czy zespołowy.Z jakich opon rowerowych korzystają kolarze w Maratonach Kresowych?

Tym razem w audycji "RadioRower" wspólnie z zawodnikami grupy MISTRAL Grodno S.A. Radio Białystok rozmawiamy o oponach rowerowych.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok