Radio Białystok | Sport | Kibice Jagiellonii zadecydowali o wyglądzie sali treningowej klubu [zdjęcie projektu]

Kibice Jagiellonii zadecydowali o wyglądzie sali treningowej klubu [zdjęcie projektu]

4.06.2019, 14:46, akt. 15:02

Sympatycy Jagiellonii Białystok w specjalnym plebiscycie zdecydowali o wyglądzie sali treningowej w nowo powstającym ośrodku Akademii Jagi. Głosami kibiców wybrana została propozycja nr 1. Wskazało ją ponad 50% głosujących.

Wizualizacja boisk przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku, źródło: www.jagiellonia.pl
Wizualizacja boisk przy ul. Elewatorskiej w Białymstoku, źródło: www.jagiellonia.pl

STS – sponsor główny Jagiellonii Białystok wraz z klubem uruchomił  specjalne głosowanie, w którym kibice mogli wybierać projekt graficzny wystroju sali treningowej Akademii Jagiellonii Białystok. Głos można było oddać na jedną z trzech propozycji. Plebiscyt trwał od 29 maja do 3 czerwca do północy. STS sfinansuje powstanie zwycięskiego projektu.

Motywacja i zaangażowanie są niezbędne do osiągania sukcesów. Mam nadzieję, że tych czynników nigdy nie zabraknie zawodnikom trenującym w Akademii. Ponownie wraz z klubem włączyliśmy kibiców w ważne dla Jagiellonii Białystok wydarzenie. Głosujący zadecydowali o wyglądzie jednego z obiektów nowego ośrodka szkoleniowego Żółto-Czerwonych, a my jako zaangażowany sponsor sfinansujemy realizację projektu. Mam nadzieję, że wspólne akcje z klubem, jak i kibicami jeszcze nie raz zaskoczą fanów polskiego sportu

– mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Głosowanie cieszyło się sporym zainteresowaniem. To pokazuje, że nasze wspólne działania są dobrze odbierane przez naszych kibiców. Mam nadzieję, że dzięki zwycięskiemu projektowi pracujący w nowym ośrodku treningowym zawodnicy będą dawali z siebie jeszcze więcej. W odnoszeniu sukcesów najważniejsze jest pozytywne nastawienie, a taki element sali treningowej na pewno będzie przy tym pomocny

– dodaje Agnieszka Syczewska wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Wyniki plebiscytu dostępne są na stronie www.akademiajagi.pl

źródło: jagiellonia.pl | red: rbon

ZOBACZ TEŻ:


Wiemy z kim Jagiellonia rozpocznie nadchodzący ligowy sezon - znamy terminarz ekstraklasy

3.06.2019, 18:03

Zespół prowadzony przez Ireneusza Mamrota w 1. kolejce zagra na wyjeździe z drużyną Arki Gdynia. Pierwszy mecz domowy zostanie rozegrany tydzień później z Rakowem Częstochowa.


Młodzi piłkarze z Portugalii, Danii, Szkocji - czyli Jaga Cup w Białymstoku [zdjęcia]

2.06.2019, 18:17

Zespół Lecha Poznań zwyciężył w międzynarodowym turnieju Enea Jaga Cup 2019. Drugie miejsce zajęła Pogoń Szczecin, a trzecie Legia Warszawa. Drużyna Jagiellonii Białystok uplasowała się na piątej pozycji.


Kapitan Jagiellonii Białystok - Taras Romanczuk przedłużył umowę z klubem

29.05.2019, 15:16

Kapitan Jagiellonii Taras Romanczuk przedłużył do połowy 2023 roku, z opcją przedłużenia o kolejny rok, kontrakt z białostockim klubem. Pochodzący z Ukrainy defensywny pomocnik, trafił do Jagiellonii pięć lat temu z Legionovii Legionowo. Od ponad roku ma polskie obywatelstwo.


Jagiellonia Białystok reaktywuje II zespół - zagrają w IV lidze

27.05.2019, 13:35

Przy współpracy zarządu i sztabu pierwszej drużyny Jagiellonii Białystok zadecydowano, by reaktywować II drużynę. Od sezonu 2019/2020 rezerwy Żółto-Czerwonych będą występowały w podlaskiej IV lidze.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

Oddaj krew


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok