Radio Białystok | Sport | 13-latkowie z Wielkopolski wygrali turniej im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku

autor: Jerzy Kułakowski

29.06.2019, 16:21, akt. 16:36

Reprezentacje ośmiu województw grały od poniedziałku (24.06) w Juchnowcu Dolnym i Tykocinie, a cztery najlepsze o medale walczyły na stadionie miejskim w Białymstoku.

fotolia.com
fotolia.com

Sukcesem drużyny z Wielkopolski zakończył się piłkarski turniej 13-latków im. Kazimierza Górskiego. W finale Wielkopolska spotkała się z Mazowszem.

W meczu o 3. miejsce drużyna z województwa kujawsko-pomorskiego pokonała Dolny Śląsk po serii rzutów karnych.

Reprezentanci województwa podlaskiego nie awansowali z eliminacji.

| red: rbon

Zespół Lecha Poznań zwyciężył w międzynarodowym turnieju Enea Jaga Cup 2019. Drugie miejsce zajęła Pogoń Szczecin, a trzecie Legia Warszawa. Drużyna Jagiellonii Białystok uplasowała się na piątej pozycji.

Nie liczy się wynik, a radość z gry - turniej piłki nożnej dla dzieci w Łomży

1.06.2019, 13:44

W tym turnieju ważniejsza niż gole i tabele jest radość z gry, a puchary otrzymują wszyscy uczestnicy - mowa o turnieju Lider Cup Łomża.

Dzień Dziecka na Stadionie Miejskim w Białymstoku [zdjęcia]

1.06.2019, 15:22

Z okazji Dnia Dziecka - Stadion Miejski w Białymstoku zamienił się w raj dla dzieci.

Blisko 1000 kandydatów na piłkarzy walczy o laury w międzynarodowym turnieju Białystok Trophy

26.05.2019, 10:47

Obok lokalnych zespołów pojawili się młodzi sportowcy z Polski i zagranicy m.in z Litwy i Łotwy.