Radio Białystok | Sport | Pomocnik Jagiellonii - decyzją trenera - zesłany do zespołu rezerw

Według informacji podanych przez Przegląd Sportowy, piłkarz Jagiellonii Białystok Marko Poletanović został zesłany przez trenera Ireneusza Mamrota do drużyny rezerw.

Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, 19.07.2019, fot. Joanna Szubzda

Serbski piłkarz, który w marcu podpisał nowy kontrakt z Jagiellonią do 2022 roku, został przesunięty do II składu Jagi. Informację na temat Marko Poletanovicia na łamach Przeglądu Sportowego podał dziennikarz Piotr Wołosik.

Powodem zesłania piłkarza miały być jego lekceważące zachowania wobec obowiązków, które musiał wykonywać. Według informacji "Przeglądu" - trener Ireneusz Mamrot nie komentuje całej sprawy, ponieważ "jest to sprawa wewnętrzna".

Marko Poletanović trafił do Jagiellonii niespełna rok temu. W trwającym sezonie - przysłoniony dyspoyzcją Martina Pospisila - zagrał zaledwie 26 minut w dwóch meczach (po 13 minut przeciwko Arce Gdynia i Zagłębiu Lubin). Łącznie w barwach Żółto-Czerwonych zagrał w 32 spotkaniach, strzelił 2 gole i 6-krotnie asystował przy bramkach kolegów z zespołu.

źródło: przegladsportowy.pl | red: rbon

Ekstraklasa opublikowała szczegółowe terminy meczów 7. kolejki, które zostaną rozegrane w dniach 30.08-1.09.

Mamrot po remisie z Zagłębiem Lubin: mamy duży niedosty

2.08.2019, 23:14

Jagiellonia zremisowała 2:2 z Zagłębiem Lubin w 3. kolejce ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok prowadziła już 2:0, ale zremisowała mecz w Lubinie

2.08.2019, 07:11

Piłkarze Jagiellonii Białystok zdobyli jeden punkt w meczu wyjazdowym z Zagłębiem Lubin. W piątkowy wieczór (2.08) zremisowali 2:2 (0:1) z Zagłębiem. Bramki dla Jagiellonii zdobyli: Patryk Klimala i Jesus Imaz.