Radio Białystok | Sport | Ślepsk Malow Suwałki ma nowego sponsora

Ślepsk Malow Suwałki ma nowego sponsora

autor: Jakub Mikołajczuk

12.12.2019, 07:06, akt. 07:10

Ślepsk Malow Suwałki ma nowego sponsora. Centrum Handlowe Plaza podpisało roczną umowę z plusligową drużyną. Jednocześnie w suwalskiej galerii pojawiły się wizerunki siatkarzy.

fot. Jakub Mikołajczuk
fot. Jakub Mikołajczuk

Prezes klubu Wojciech Winnik przypomina, że to miejsce odwiedzają dziesiątki tysięcy ludzi.  


- Chcemy się promować, chcemy pokazywać siatkówkę i nasz klub. Natomiast tajemnicą umowy jest udzielone nam wsparcie finansowe. Taki już urok naszej Suwalszczyzny, że nie mamy tu dużych spółek Skarbu Państwa i mamy bardzo zdywersyfikowany budżet. Przekroczyliśmy już liczbę 80 partnerów. Musimy wzmacniać finansowo nasz klub, by w kwietniu i maju przygotować go na jeszcze ambitniejsze niż teraz cele.


Jak mówi dyrektor Suwałki Plaza Erwin Sienkiewicz, warto wspierać drużynowy sport na najwyższym, rzadkim w naszym regionie, poziomie.  


- Jesteśmy dumni z tego, że zostaliśmy partnerem oficjalnym. Każdy dokłada tę swoją cegiełkę, dzięki czemu drużyna ma szansę na jeszcze lepsze wyniki. To klejnot naszego regionu, w którym tak naprawdę są tylko dwie drużyny grające na najwyższym poziomie rozgrywek - MKS Ślepsk Malow Suwałki i Jagiellonia Białystok.


Prezes Winnik dodał, że klub prowadzi rozmowy z kolejnymi sponsorami, bo na poziomie PlusLigi wymagany jest kilkumilionowy budżet.  


| red: maj

ZOBACZ TEŻ:


Siatkarze Ślepska Malow Suwałki wygrywają po pięciu setach z Czarnymi Radom [zdjęcia]

8.12.2019, 05:54

Siatkarze Ślepska Suwałki w sobotni (7.12) wieczór dopisali kolejne dwa punkty w Plus Lidze. Tym razem na wyjeździe pokonali drużynę Czarnych Radom 3:2.
Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NAS

"Prokurator Alicja Horn" Tadeusz Dołęga-Mostowicz

Oddaj krew


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok