Radio Białystok | Sport | Piłkarz Jagiellonii nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekł - usłyszał zarzut

Piłkarz Jagiellonii nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekł - usłyszał zarzut

autor: Grzegorz Pilat

22.03.2021, 13:06, akt. 19:24

Zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej usłyszał 23-letni kierowca, który w niedzielę wieczorem (21.03) uciekał od policji w Białymstoku. Jak ustaliliśmy, chodzi o piłkarza Jagiellonii Białystok Kamila W.

fot. Kamil Świrydowicz/Jagiellonia.pl
fot. Kamil Świrydowicz/Jagiellonia.pl

Jak wcześniej informowaliśmy, 23-latek miał w niedzielę wieczorem (21.03) nie zatrzymać się do kontroli drogowej po tym, jak przekroczył prędkość na Alei Jana Pawła II w Białymstoku. Jak informują policjanci – piłkarz uciekał od funkcjonariuszy, a ostatecznie porzucił samochód na giełdzie rolno-towarowej. W poniedziałek (22.03) sam zgłosił się na komisariat policji. 

Dodatkowo od mężczyzny pobrano krew do badania na obecność w organizmie środków odurzających. Jeśli okaże się, że prowadził pod wpływem narkotyków, usłyszy dodatkowy zarzut. Wcześniej badanie narkotesterem dało pozytywny wynik.


Zarząd klubu jest w trakcie gromadzenia wszystkich niezbędnych informacji dotyczących przebiegu i skutków opisywanej sytuacji.


Jagiellonia Białystok cały czas zbiera jeszcze wszystkie niezbędne informacje dotyczące przebiegu i skutków opisywanych w mediach sytuacji z udziałem naszego zawodnika, które posłużą nam do lepszego rozeznania w tym, co miało miejsce. Już teraz chcieliśmy podkreślić, że jako klub potępiamy wszelkie zachowania tego typu i uznajemy je za rażące, wręcz naruszenie zasad dyscypliny, na które nigdy nie było i nie będzie miejsca w naszym klubie. Po ustaleniu wszystkich szczegółów na pewno zastaną wyciągnięte surowe konsekwencje - mówi rzecznik białostockiego klubu Kamil Świrydowicz.


???? Komunikat Klubu ws. Kamila Wojtkowskiego W związku z wydarzeniami jakie miały miejsce minionej niedzieli z udziałem...

Opublikowany przez Jagiellonia BiałystokPoniedziałek, 22 marca 2021


Jeśli policyjne ustalenia się potwierdzą zawodnikowi grozi rozwiązanie umowy z winy piłkarza i wyrzucenie z klubu.


| red: lma, sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Jagiellonia Białystok wreszcie wygrywa - pokonuje Lecha Poznań [zdjęcia]

20.03.2021, 07:18

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 3:2 (1:2) z Lechem Poznań w meczu ekstraklasy. Żółto-czerwoni przełamali serię trzech porażek z rzędu, mimo że przez prawie całą drugą połowę grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Błażeja Augustyna.


Rafał Grzyb może być trenerem Jagiellonii Białystok nawet do końca sezonu

18.03.2021, 14:57

Tymczasowy szkoleniowiec Jagiellonii Białystok Rafał Grzyb dostał warunkową zgodę na prowadzenie zespołu do końca tego sezonu. Taką decyzję podjął Zespół Kształcenia i Licencjonowania Trenerów Polskiego Związku Piłki Nożnej.


Bogdan Zając - trenerski nieudacznik? - felieton Marka Gąsiorowskiego

17.03.2021, 16:27

Bogdan Zając nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok. Większość kibiców i sympatyków klubu przyjęła tę informację z ulgą. Tymczasowo ma go zastąpić Rafał Grzyb.


Bogdan Zając nie jest już trenerem Jagiellonii

17.03.2021, 10:30

Bogdan Zając nie jest już trenerem Jagiellonii Białystok. Informują o tym w mediach społecznościowych władze klubu. Zając prowadził Jagiellonię w 22 meczach.


Dramat Jagiellonii Białystok trwa - żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z Zagłębiem Lubin

6.03.2021, 05:07

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 0:3 (0:0) ligowe spotkanie z Zagłębiem Lubin. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Filip Starzyński, a jednego strzelił Patryk Szysz. Jagiellonia Białystok już ponad miesiąc czeka na ligową wygraną.

ZNAJDŹ NAS

Koncert live - Żurkowski

REKLAMA
Plum Ekiden

REKLAMA
Nie Teatr Letnie granie: Austin Miller & Amanda Esposito

Podlaskie Centrum Produktu LokalnegoPiast Gliwice - Jagiellonia Białystok, 18.05.2024, fot. Joanna Szubzda
JAGIELLONIA
17.05.2024, 23:29, akt. 19.05.2024, 00:33

"Sportowa Sobota" w Polskim Radiu Białystok

źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok