Radio Białystok | Sport | Jesus Imaz w "jedenastce" kolejki ekstraklasy

Jesus Imaz w "jedenastce" kolejki ekstraklasy

autor: Wojciech Szubzda

20.04.2021, 10:03, akt. 10:04

Napastnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz znalazł się w "jedenastce" najlepszych piłkarzy 25. kolejki ekstraklasy. Hiszpan strzelił jednego gola w meczu z Wisłą Płock.

Wisła Płock - Jagiellonia Białystok, 18.04.2021, fot. Joanna Szubzda

Jagiellonia Białystok zremisowała ostatni mecz z Wisłą Płock 2:2. Jednym z wyróżniających się zawodników był Jesus Imaz, który strzelił pierwszego gola w meczu.

Hiszpan Jesus Imaz trafił do siatki w 35. min. Za występ w Płocku trafił do "jedenastki" kolejki spółki Ekstraklasa.

Jesum Imaz w tym sezonie ekstraklasy zdobył już 11 bramek. Zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji strzelców. Prowadzi Tomáš Pekhart z 21 golami z Legii Warszawa.

Najbliższy mecz Jagiellonia Białystok zagra w środę (21.04) ze Stalą Mielec. Początek meczu na stadionie przy ul. Słonecznej i naszej radiowej relacji o 18:00.

| red: wsz

Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów najbliższej kolejki piłkarskiej ekstraklasy. Jagiellonia Białystok zagra w środę (21.04) o 18:00 ze Stalą Mielec, a arbitrem tego spotkania będzie Szymon Marciniak.

Bartłomiej Wdowik: Straciliśmy dwa punkty, powinniśmy ten mecz wygrać

18.04.2021, 17:51

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 w wyjazdowym spotkaniu z Wisłą Płock. Żółto-czerwoni prowadzili już 2:0, ale dali sobie strzelić dwa gole w drugiej połowie. Rywale wyrównali w 96., ostatniej minucie meczu.

Rafał Grzyb: Jesteśmy bardzo mocno niezadowoleni z tego wyniku

18.04.2021, 17:49

Jagiellonia Białystok traci bramkę w 96. min. i remisuje z Wisłą Płock [zdjęcia]

18.04.2021, 16:59