Radio Białystok | Sport | Marlena Gola i Damian Czykier zdobyli złote medale w ostatnim dniu Lekkoatletycznych Mistrzostw Polski

autor: Jerzy Kułakowski

26.06.2021, 17:01, akt. 27.06.2021, 18:16

Zawodnicy Podlasia Białystok zdobyli dwa złote medale w ostatnim dniu lekkoatletycznych MP w Poznaniu.

Damian Czykier - fot. Joanna Szubzda, (zdj. archiwalne)

0:00
0:00
Podsumowanie występów zawodników z Podlasia na Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski - relacja Marka Gąsiorowskiego | Pobierz plik.

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.

Marlena Gola wygrała bieg na 200 metrów, a pokonała ten dystans w 23,39 s. Damian Czykier był najszybszy w biegu na 110 metrów przez płotki. Uzyskał swój najlepszy czas w sezonie - 13,37 s..

W klasyfikacji klubowej Podlasie zajęło czwarte miejsce, mając w dorobku trzy złote medale, dwa srebrne i jeden brązowy.

| red: mag, maj

Białostoczanin Wojciech Nowicki z czwartym wynikiem w życiu podczas mityngu w fińskim Turku.

Lekkoatletyczne DME: Polacy obronili tytuł - Kamila Lićwinko zwyciężyła w skoku wzwyż

30.05.2021, 16:27

Polscy lekkoatleci obronili tytuł drużynowego mistrza Europy. O 2,5 pkt. okazali się lepsi od Włochów. Dwudniowa impreza odbyła się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Biało-czerwoni odnieśli dziesięć zwycięstw.

Sukcesy lekkoatletów Podlasia Białystok w nieoficjalnych mistrzostwach świata sztafet w Chorzowie

3.05.2021, 08:27

Pięć medali, w tym dwa złote, zdobyli polscy lekkoatleci w nieoficjalnych mistrzostwach świata sztafet w Chorzowie.