Radio Białystok | Sport | Michał Pazdan: Do sześćdziesiątej minuty byliśmy fajnie poukładani

Michał Pazdan: Do sześćdziesiątej minuty byliśmy fajnie poukładani

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

18.12.2021, 23:27, akt. 23:54

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie zrobili świątecznego prezentu swoim kibicom. W ostatnim meczu w tym roku żółto-czerwoni przegrali na wyjeździe z Rakowem Częstochowa aż 0:5 (0:0). Gole dla gospodarzy strzelili: Sturgeon, Niewulis, Lopez, Wdowiak i Arsenić.

Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok, 18.12.2021, fot. Joanna Szubzda

Michał Pazdan: Mogliśmy wygrywać 1:0

Do sześćdziesiątej minuty byliśmy fajnie poukładani. Dobrze graliśmy pomimo tych ubytków, mieliśmy też swoje sytuacje tak naprawdę. Mogliśmy wygrywać 1:0. Później nie ma co mówić. Paradoks. Dziwnie to trochę wyglądało. Na początku mieliśmy plan, a ostatnie trzydzieści minut to było zupełnie odwrotnie. Jedni chcą strzelać bramki, chcą jak najszybciej odrobić. Wtedy robią się dziury. Z tego są sytuacje. No i zamiast odrobić, dostajesz jedną, drugą, trzecią, czwartą bramkę. Tydzień wcześniej super graliśmy. Ale taka jest piłka

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Michał Pazdan.

| red: mag

Jagiellonia Białystok odnosi cenne zwycięstwo z Lechią Gdańsk [wideo]

11.12.2021, 21:55

Piłkarze Jagiellonii Białystok dość niespodziewanie wygrali z faworyzowaną Lechią Gdańsk 2:1 (1:1) w meczu ekstraklasy. Jaga objęła prowadzenie po golu Tarasa Romanczuka, wyrównał z rzutu karnego Flavio Paixao. Wynik meczu ustalił Bartosz Bida.

Jagiellonia Białystok słabsza od najgorszej drużyny w lidze

4.12.2021, 19:26

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (0:2) ligowe spotkanie z Górnikiem Łęczna. Dwa gole dla ostatniej drużyny w tabeli - jeszcze przed przerwą - strzelił Damian Gąska, a honorowe trafienie dla Jagi zaliczył Israel Puerto. Goście dzięki wygranej opuścili ostatnie miejsce w tabeli.