Radio Białystok | Sport | Maciej Stolarczyk: Oba zespoły nie są zadowolone z rezultatu

Maciej Stolarczyk: Oba zespoły nie są zadowolone z rezultatu

5.03.2023, 15:20, akt. 17:34

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 (1:1) na wyjeździe z ostatnią drużyną ekstraklasy - Miedzią Legnica. Gole strzelili: Nene i Mijusković.

Miedź Legnica - Jagiellonia Białystok, 5.03.2023, fot. Joanna Szubzda

Maciej Stolarczyk: Mieliśmy problem z wejściem do strefy ataku

Myślę, że oba zespoły nie są zadowolone z tego rezultatu. Przyjechaliśmy po trzy punkty i spodziewaliśmy się takiego początku meczu. To co miało funkcjonować - czyli przewagi w środkowych strefach to to funkcjonowało. Ale mieliśmy problem z wejściem do strefy ataku i tam być troszeczkę bardziej groźnym. Kwestia kontroli meczu była do strzelonej przez nas bramki na dobrym poziomie. Problem pojawił się, kiedy bramkę straciliśmy. Później Miedź stworzyła swoje sytuacje, które mogła zamienić na bramki. Miedź stała się groźna

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Maciej Stolarczyk.

Grzegorz Mokry: Duże rozczarowanie

Na pewno duże rozczarowanie i niedosyt z naszej strony. Szczególnie po tym, co zobaczyliśmy w drugiej połowie. Pierwsza połowa była niemrawa w naszym wykonaniu. Byliśmy apatyczni. Do momentu straconej bramki wyglądamy słabo. Budzimy się, kiedy przegrywamy. Jeśli chodzi o drugą połowę - kreowaliśmy sytuacje. Tylko problem jest taki, że nie wykorzystujemy tych sytuacji

- powiedział po meczu trener Miedzi Legnica Grzegorz Mokry.

Martin Pospisil nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok

2.03.2023, 10:46

Jagiellonia Białystok rozwiązała umowę za porozumieniem stron z Martinem Pospisilem. Jego nowy klub to SK Sigma Ołomuniec z czeskiej ekstraklasy.

Jagiellonia Białystok przegrywa z liderem ekstraklasy [zdjęcia, wideo]

25.02.2023, 11:57

Piłkarze Jagiellonii Białystok przegrali 1:2 (1:1) z liderem ekstraklasy Rakowem Częstochowa. Żółto-czerwoni prowadzili po golu Jesusa Imaza, ale dwa kolejne gole strzelili rywale: Carlos i Petrasek.