Radio Białystok | Sport | Michał Pazdan: Nie jesteśmy zadowoleni z tego spotkania

Michał Pazdan: Nie jesteśmy zadowoleni z tego spotkania

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

3.04.2023, 21:32, akt. 22:32

Piłkarze Jagiellonii Białystok wywalczyli jeden punkt w meczu wyjazdowym ze Stalą Mielec. W poniedziałkowym (3.04) spotkaniu zremisowali z rywalami 1:1.

Michał Pazdan: Ten mecz miał dwie inne połówki

Ten mecz miał dwie inne połówki. Wydaje mi się, że w pierwszej dobrze graliśmy, mieliśmy sytuacje, szybko strzeliliśmy bramkę. Kontrolowaliśmy całą pierwszą połowę. Chcieliśmy strzelić bramkę na 2:0. Druga połowa była kompletnie inna. Na początku Stal od razu miała dwie sytuacje, źle weszliśmy w drugą połowę. Pierwsze piętnaście minut - Stal przejęła inicjatywę. Strzeliła bramkę i później już do końca meczu to spotkanie było "rwane". Dawno nie strzeliliśmy dwóch bramek z rzędu. Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z tego spotkania, bo był to mecz do wygrania

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Michał Pazdan.

Remis Jagiellonii z Zagłębiem Lubin [zdjęcia]

18.03.2023, 17:01

Piłkarze Jagiellonii Białystok nie potrafili wygrać z bezpośrednim rywalem w walce o pozostanie w lidze. Żółto-czerwoni zremisowali w sobotę (18.03) z Zagłębiem Lubin 2:2 (0:1). Oba zespoły sąsiadują w tabeli, tuż nad strefą spadkową.