Radio Białystok | Sport | Nene: Cieszę się, że mogłem sprawić przyjemność kibicom [wideo]

Nene: Cieszę się, że mogłem sprawić przyjemność kibicom [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

29.04.2023, 18:33, akt. 19:43

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali z Wartą Poznań 3:1 (3:0) w meczu ekstraklasy. To drugie z rzędu zwycięstwo żółto-czerwonych, którzy praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w lidze.

Nene: Kontrolowaliśmy dzisiaj grę

Strzeliłem pięknego gola. Cieszę się, że mogłem sprawić przyjemność kibicom. To kolejna piękna wygrana - tym razem przeciwko Warcie, która jest dobrą drużyną. Kontrolowaliśmy dzisiaj grę, bardzo się z tego cieszę

- powiedział po meczu pomocnik Jagiellonii Białystok Nene.

Bartłomiej Wdowik: Fajna atmosfera się robi, kontynuujemy tę pracę

Nie pamiętam, kiedy wygraliśmy dwa mecze z rzędu. Na pewno fajna atmosfera się robi, kontynuujemy tę pracę. Fajnie dziś pograliśmy. Cieszy to, że od początku zdominowaliśmy rywala. Kontrowaliśmy cały ten mecz. Szkoda straconej bramki, ale ważne, że wygrywamy

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Bartłomiej Wdowik.

Jagiellonia wygrywa z Wartą i jest coraz bliżej utrzymania w ekstraklasie [zdjęcia, wideo]

29.04.2023, 16:56

Trzy gole Guala i pierwsza wygrana Jagiellonii na wyjeździe [zdjęcia, wideo]

22.04.2023, 00:53

Piłkarze Jagiellonii wygrali 4:2 na wyjeździe z Wisłą Płock, chociaż do przerwy przegrywali 1:2. Bohaterem mecz był Marc Gual, który strzelił trzy gole i zaliczył jedną asystę. Żółto-czerwoni wygrali po raz pierwszy w tym sezonie na wyjeździe.