Radio Białystok | Sport | Tomas Prikryl: Dobrze, że wykorzystaliśmy karnego [wideo]

Tomas Prikryl: Dobrze, że wykorzystaliśmy karnego [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

5.05.2023, 21:41, akt. 22:22

Jagiellonia Białystok zremisowała ze Śląskiem Wrocław 1:1 w meczu piłkarskiej ekstraklasy. Gola dla gości przed przerwą strzelił Yeboah, a w drugiej połowie wyrównał z rzutu karnego Marc Gual.

Tomas Prikryl, fot. Joanna Szubzda

Tomas Prikryl: Remis jest zasłużony

Dobrze, że wykorzystaliśmy karnego. Ostatnie dziesięć minut - z doliczonym  czasem - to były trudne minuty. Można powiedzieć, że remis jest zasłużony. Mecz był pod naszą kontrolą, ale nie wykorzystaliśmy tych sytuacji, które mieliśmy. Było kilka takich na początku. Kiedy Śląsk strzelił bramkę, straciliśmy trochę pewności siebie. Ale w drugą połowę weszliśmy dobrze i doszliśmy do remisu

- powiedział po meczu napastnik Jagiellonii Białystok Tomas Prikryl.

Taras Romanczuk: Cieszę się, że mogłem zagrać po trzech tygodniach przerwy

Cieszę się, że mogłem zagrać po trzech tygodniach przerwy. Znów złapałem tę samą kontuzję, ale cały czas pracujemy nad tym żebym w pełni doszedł do zdrowia. Dziś 20 minut byłem na boisku i swoją cegiełkę do tego wyniku dołożyłem. Brakowało nam bramki na 1:0. Gdyby w pierwszej połowie Marc strzelił, byłoby nam łatwiej. Bylibyśmy bardziej zorganizowani

- powiedział po meczu kapitan Jagiellonii Białystok Taras Romanczuk.

Karny, gra w osłabieniu - Jagiellonia remisuje ze Śląskiem Wrocław [zdjęcia, wideo]

5.05.2023, 19:58

Jagiellonia wygrywa z Wartą i jest coraz bliżej utrzymania w ekstraklasie [zdjęcia, wideo]

29.04.2023, 16:56

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali z Wartą Poznań 3:1 (3:0) w meczu ekstraklasy. To drugie z rzędu zwycięstwo żółto-czerwonych, którzy praktycznie zapewnili sobie utrzymanie w lidze.