Radio Białystok | Sport | Mateusz Skrzypczak: Od pierwszej minuty narzuciliśmy nasz styl gry [wideo]

Mateusz Skrzypczak: Od pierwszej minuty narzuciliśmy nasz styl gry [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

21.10.2023, 00:32, akt. 00:40

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali 3:0 (2:0) z Zagłębiem Lubin w piątkowym (20.10) meczu ekstraklasy. Dzięki wygranej Jagiellonia awansowała na pozycję lidera rozgrywek.

Mateusz Skrzypczak: Czułem z boiska, że dusimy Zagłębie

Od pierwszej minuty narzuciliśmy nasz styl gry i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Czułem z boiska, że dusimy Zagłębie no i strzeliłem z rożnego. To była pierwsza bramka. Później graliśmy dobrze, dochodziły kolejne i dobrze to wyglądało

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Mateusz Skrzypczak.

| red: mag

Jagiellonia wygrywa z Zagłębiem Lubin i obejmuje prowadzenie w tabeli [zdjęcia, wideo]

21.10.2023, 01:12

Kibice Jagiellonii Białystok mobilizują się na ligowy mecz z Pogonią Szczecin

14.10.2023, 14:28

Dla kibiców Jagiellonii Białystok to najważniejszy wyjazdowy mecz w tym sezonie. Fani żółto-czerwonych mobilizują się na spotkanie z Pogonią Szczecin, które zaplanowano na 28 października.