Radio Białystok | Sport | Jakub Lewicki: Każdy punkt należy doceniać [wideo]

Jakub Lewicki: Każdy punkt należy doceniać [wideo]

autor: Marcin Gliński, Wojciech Szubzda

11.11.2023, 23:25, akt. 12.11.2023, 10:22

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 2:2 wyjazdowe spotkanie z Koroną Kielce. Pierwszego gola – tuż przed przerwą z rzutu karnego strzelił Nono. W drugiej połowie dla Korony strzelił jeszcze Remacle, a dla białostoczan strzelali: Jesus Imaz i Jakub Lewicki.

Jakub Lewicki: Drużyna ma niedosyt po tym meczu

Udało mi się strzelić bramkę dającą remis, ale myślę, że drużyna ma niedosyt po tym meczu. Zawsze celujemy w zwycięstwo i naszym priorytetem jest zwycięstwo, aczkolwiek każdy punkt należy doceniać, bo nie wiadomo, co będzie na koniec sezonu

- powiedział po meczu obrońca Jagiellonii Białystok Jakub Lewicki.

| red: mag, wsz

Jagiellonia dwa razy odrabiała straty i zremisowała z Koroną Kielce [zdjęcia, wideo]

12.11.2023, 00:58

Warta Poznań rywalem Jagiellonii w 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski

10.11.2023, 12:22

Warta Poznań będzie rywalem Jagiellonii Białystok w 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski. Żółto-czerwoni będą gospodarzami meczu, który zostanie rozegrany 5, 6 lub 7 grudnia.