Radio Białystok | Sport | Piłkarze Jagiellonii w filmowych i bajkowych kreacjach - nowy kalendarz-cegiełka na rzecz Naszpikowanych

Piłkarze Jagiellonii w filmowych i bajkowych kreacjach - nowy kalendarz-cegiełka na rzecz Naszpikowanych

autor: Marcin Mazewski

5.12.2023, 15:26, akt. 18:40

Superman, Król Artur czy Piotruś Pan - to tylko niektóre z kreacji, jakie stworzyli trenerzy i piłkarze Jagiellonii Białystok wraz z podopiecznymi Fundacji Naszpikowani. Wzorem ubiegłego roku efektem wyjątkowej sesji fotograficznej jest kalendarz na nowy rok.

fot. Marcin Mazewski
fot. Marcin Mazewski

To także gratka dla kibiców żółto-czerwonych.


W ubiegłym roku były charakterystyczne cieszynki, a teraz zdecydowaliśmy się, że zawodnicy bardziej zbliżą się do dzieci. I tak powstała koncepcja, że wszyscy na planie zdjęciowym będą przebrani w stroje filmowe i postaci z bajek. I tak doszło m.in. do tego, że na jednym planie mijali się Kapitan Hak z Piotrusiem Panem, a obok czekał  - powiedzmy - Spiderman i Capitan America. Warto te cegiełki nabywać, bo myślę, że kolejny raz stworzyliśmy fajną rzecz z Fundacją Naszpikowani - mówi rzecznik Jagiellonii Białystok, ale też pomysłodawca kalendarza i autor zdjęć Kamil Świrydowicz.


Kalendarze to dodatek do cegiełek. Jest to kolejna wspólna akcja, w której wspiera nas nasz partner - Jagiellonia Białystok - dodaje prezes Fundacji Naszpikowani Rafał Dubiejko.


Kupując taką cegiełkę z wizerunkiem konkretnego zawodnika i jego autografem osoba dostaje kalendarz. Taka cegiełka to jest 50 zł - suma raczej przystępna dla każdego. Dochód ze sprzedaży cegiełek będzie dla nas wsparciem - dodaje Rafał Dubiejko.


Cegiełki z autografami piłkarzy i kalendarzem dostępne są w białostockim oddziale Fundacji Naszpikowani przy ul. Ogrodowej, w Jaga Fan Shopie przy Lipowej, a także drogą wysyłkową.

Pieniądze z cegiełek będą przeznaczone na funkcjonowanie i rozwój Ośrodka Mój Kolorowy Autentyzm w Rogowie.

| red: dl, maj

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Fundacja Naszpikowani

30.11.2023, 18:30

Niosą pomoc dzieciom i dorosłym chorym na nowotwory krwi, a od roku prowadzą także ośrodek dla osób ze spektrum autyzmu w Rogowie pod Choroszczą. Z każdym rokiem w Fundacji Naszpikowani przybywa podopiecznych, a także obowiązków i potrzeb.


Ośrodek Mój Kolorowy Autentyzm po roku działalności pomaga już około 150 podopiecznym

19.11.2023, 20:48

Powstał równo rok temu, a teraz pomaga około 150 podopiecznym ze spektrum autyzmu. Dzieci, rodzice, terapeuci, wolontariusze, ale też znamienici goście odwiedzili z tej okazji Ośrodek Mój Kolorowy Autentyzm w Rogowie w gminie Choroszcz.


Ponad sto tysięcy maskotek wylądowało na murawie stadionu Jagiellonii

2.10.2023, 10:38

Masa maskotek wylądowała na murawie Stadionu Miejskiego w Białymstoku w przerwie meczu Jagiellonii z Legią Warszawa w piłkarskiej ekstraklasie. Jak przekazał prezes Fundacji Naszpikowani Rafał Dubiejko - było ich ponad sto tysięcy.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NIETEATR WOMENS VOICE

REKLAMA
OiFP PORANEK MŁODEGO MELOMANA

REKLAMA
OiFP THE GOOD LIFE – NAJWIĘKSZE PRZEBOJE SWINGU

REKLAMA
OiFP LIFE IS A CABARET, SHOW TANECZNO-WOKALNE

REKLAMA
OiFP JESUS CHRIST SUPERSTAR


fot. Joanna Szubzda
JAGIELLONIA
11.02.2024, 17:58, akt. 18:21

Nene: Bardzo mądrze graliśmy

Michał Niewiński, fot. Sylwia Krassowska
21.01.2024, 19:22, akt. 20:09

Michał Niewińskiźródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok