Radio Białystok | Sport | Miłosz Matysik odszedł z Jagiellonii do Arisu Limassol

Miłosz Matysik odszedł z Jagiellonii do Arisu Limassol

13.12.2023, 18:11, akt. 18:56

Miłosz Matysik nie jest już zawodnikiem Jagiellonii Białystok. Żółto-czerwoni poinformowali, że młody obrońca przeszedł na zasadzie transferu definitywnego do mistrza Cypru - Arisu Limassol.

Stal Mielec - Jagiellonia Białystok, 4.03.2022, fot. Joanna Szubzda

Miłosz Matysik ma 19 lat i jest wychowankiem Jagiellonii Białystok. W ekstraklasie zadebiutował w lutym 2021 roku w przegranym 0:2 wyjazdowym meczu z Wisłą Kraków. Z cypryjskim klubem podpisał 5-letnią umowę.

Matysik zagrał w 40 oficjalnych spotkaniach pierwszej Jagiellonii, w których zanotował jedną bramkę i dwie asysty.

Miłosz Matysik to również młodzieżowy reprezentant Polski. Występował w kadrach U-18, U-19 a ostatnio U-21.

źródło: jagiellonia.pl | red: wsz

Trzech zawodników Jagiellonii Białystok znalazło się w "jedenastce" 18. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Adrian Siemieniec: Duże gratulacje dla drużyny za zwycięstwo i za sposób w jaki je osiągnęliśmy [wideo]

10.12.2023, 20:34

Piłkarze Jagiellonii Białystok wygrali aż 4:2 (2:1) na własnym stadionie z mistrzem Polski - Rakowem Częstochowa. Żółto-czerwoni w tej rundzie nie przegrali żadnego meczu przed własną publicznością.

Jagiellonia znów może trenować w hali pneumatycznej - oddano ją do użytku po ponad rocznej przerwie

10.12.2023, 15:30

Ma to usprawnić treningi i pomóc w dalszym rozwoju piłkarzy i klubu. Po ponad rocznej przerwie ponownie oddano do użytku halę pneumatyczną nad jednym z boisk treningowych w bazie Jagiellonii Białystok przy ulicy Elewatorskiej.

Sześć goli w Białymstoku – Jagiellonia zdecydowanie lepsza od Rakowa Częstochowa [zdjęcia, wideo]

10.12.2023, 19:27

Korona Kielce rywalem Jagiellonii Białystok w ćwierćfinale Pucharu Polski

8.12.2023, 13:09

Żółto-czerwone derby w ćwierćfinale piłkarskiego Pucharu Polski. O awans do najlepszej czwórki tych rozgrywek Jagiellonia Białystok zagra u siebie z Koroną Kielce.