Radio Białystok | Sport | Adrian Siemieniec: To nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu i musimy wziąć za to odpowiedzialność [wideo]

24.02.2024, 18:12, akt. 18:36

Jagiellonia Białystok zremisowała 1:1 (0:1) w sobotnim (24.02) meczu z Ruchem Chorzów. Żółto-czerwoni trafili do bramki rywali w 97. minucie - w jednej z ostatnich akcji meczu. Bramkę dla Jagiellonii zdobył Jesus Imaz.

Adrian Siemieniec: Nie zwieszamy głów i pracujemy dalej

Chciałem zacząć od podziękowań dla kibiców za wsparcie, a drużynie za walkę do końca. To na pewno nie był najlepszy mecz w naszym wykonaniu i musimy wziąć za to odpowiedzialność. Ale nie zwieszamy głów i pracujemy dalej, bo jeszcze wszystko przed nami. W środę mamy bardzo ważny mecz (1/4 finału Pucharu Polski z Koroną Kielce - PAP) i musimy się teraz szybko zregenerować i przygotować do tego spotkania.

Wiem, jaką mam grupę zawodników w szatni i bardzo doceniam to, co robią na co dzień i co zrobili do tej pory. I bardzo w nich wierzę, po prostu trafił się słabszy mecz i trzeba brać za tę sytuację odpowiedzialność. Mamy jeden punkt i nie jesteśmy z tego zadowoleni, ale ten mecz przebiegał według takiego scenariusza, że mogliśmy mieć zero

- powiedział po meczu trener Jagiellonii Białystok Adrian Siemieniec.

Janusz Niedźwiedź: Nas ten punkt kompletnie nie zadowala

Myślę, że podsumowaniem meczu jest cisza, jaka jest w naszej szatni. Drużyna, która przyjeżdża z takim dorobkiem punktowym jaki my mamy do lidera, drużyny, która najlepiej na dzisiaj w Polsce gra w piłkę i tego lidera neutralizujemy praktycznie do 97. minuty i ta cisza, tego niedosytu, który jest w szatni jest tak duża. Myślę, że wiele zespołów dałoby się pokroić, żeby tutaj zdobyć punkt, a nas ten punkt kompletnie nie zadowala. Wierzę, że  grając tak dalej będziemy punktować i utrzymamy się w ekstraklasie

- powiedział po meczu trener Ruchu Chorzów Janusz Niedźwiedź.

źródło: PAP | red: mag