Radio Białystok | Sport | Jesus Imaz z Jagiellonii wśród najlepszych w minionej kolejce ekstraklasy

Jesus Imaz z Jagiellonii wśród najlepszych w minionej kolejce ekstraklasy

9.04.2024, 22:38, akt. 22:42

Ofensywny pomocnik Jagiellonii Białystok Jesus Imaz znalazł się w najlepszej "jedenastce" 27. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.

Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, 7.04.2024, fot. Joanna Szubzda

Zestawienie najlepszych zawodników minionej kolejki publikuje oficjalny serwis rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy ekstraklasa.org.

Jesus Imaz w meczu z Legią Warszawa strzelił gola i tym samym zapewnił Jagiellonii remis 1:1 w meczu w Warszawie.

Hiszpan trafił w drugim meczu z rzędu i już ma 9 goli w tym sezonie, czyli tyle samo, co najlepszych strzelec Jagiellonii do tej pory w tych rozgrywkach - Bartłomiej Wdowik.

Jagiellonia Białystok jest liderem rozgrywek. Najbliższy mecz zagra w sobotę (13.04) przed własną publicznością z Cracovią. Początek meczu i relacji w Polskim Radiu Białystok o 15:00.

| red: wsz

Piłkarze Jagiellonii Białystok zremisowali 1:1 z Legią Warszawa w wyjazdowym meczu w ekstraklasie. Gola dla Legii strzelił Marc Gual, a dla Jagiellonii w drugiej połowie Jesus Imaz. Żółto-czerwoni wciąż są liderem ekstraklasy.

Jagiellonia remisuje z Legią Warszawa i wciąż prowadzi w tabeli [zdjęcia]

7.04.2024, 19:27

Adrian Siemieniec: Daliśmy dużo emocji naszym kibicom [wideo]

4.04.2024, 06:52

Piłkarze Jagiellonii Białystok odpadli z rozgrywek Pucharu Polski. W wyjazdowym meczu przegrali po dogrywce 1:2 z Pogonią Szczecin. Portowcy zmierzą się w finale z Wisłą Kraków.

Jagiellonia Białystok nie zagra w finale Pucharu Polski - przegrywa z Pogonią Szczecin [zdjęcia, wideo]

3.04.2024, 23:08

Adrian Siemieniec: Byliśmy nastawieni bardzo dobrze mentalnie - wielki szacunek dla mojej drużyny [wideo]

30.03.2024, 18:16

Jagiellonia Białystok odniosła najwyższe zwycięstwo w tym sezonie. W Wielką Sobotę (30.03) żółto-czerwoni pokonali ostatnią drużynę w lidze - ŁKS Łódź aż 6:0 (2:0). Rywale od 33. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Louveau.

Kibice Jagiellonii Białystok poświęcili pokarmy na stadionie [zdjęcia]

30.03.2024, 13:32

To już kilkunastoletnia tradycja Jagiellonii Białystok. Setki kibiców przyszły na stadion miejski, by poświęcić pokarmy na wielkanocny stół. Wielu z nich przystroiło koszyczki w żółto-czerwone barwy.

Jagiellonia Białystok udowodniła, że strzela najlepiej - sześć goli w meczu w ŁKS-em Łódź [zdjęcia, wideo]

30.03.2024, 16:59