Bieg charytatywny na rzecz Hospicjum Domowego w Nowej Woli

7 września 2017

Paweł Grabowski i Anna Predko-Maliszewska, fot. Monika Kalicka
Paweł Grabowski i Anna Predko-Maliszewska, fot. Monika Kalicka

Z Anną Predko-Maliszewską i Pawłem Grabowskim rozmawia Wojciech Kujałowicz

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


W tym roku bieg charytatywny na rzecz Hospicjum Domowego pw. Proroka Eliasza w Nowej Woli odbędzie się 9 września. Wziąć w nim udział mogą wszyscy chętni. To już tradycja w działalności hospicjum, które realizuje także projekt budowy ośrodka stacjonarnego.

Z prezesem Fundacji Podlaskie Hospicjum Onkologiczne, kierownikiem medycznym Hospicjum dr n. med. Pawłem Grabowskim i Anną Predko-Maliszewską – członkiem Rady Wspierającej i wieloletnią wolontariuszką rozmawia Wojciech Kujałowicz.


Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Służba Medyczna Caritas

Osoby zainteresowane wolontariatem mogą włączyć się w działalność i rozwój Służby.Czy nasz stosunek do kotów się zmienia?

To dzieci często są inicjatorami pomysłu, by wziąć kota do domu. Czy nadal tak jest, czy może współczesne dzieci wolą smartfony? Czy zmienia się nasze podejście do tych zwierząt?Podlaski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Podlaski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" w Białymstoku umacnia więzi między mieszkającymi poza granicami Polski Polakami, ale też pozwala kultywować tradycję polskości w kraju przodków.Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom "Szansa"

Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie i Dzieciom "Szansa" jak zwykle ferie zimowe spędza ze swoimi podopiecznymi.Bal Charytatywny na rzecz podopiecznych Hospicjum Proroka Eliasza

Bal Charytatywny z aukcją dobroczynną na rzecz podopiecznych Hospicjum Proroka Eliasza odbędzie się w sobotę, 16 lutego o godz. 20:00 w Majątku Howieny w Pomigaczach.TechKlub Białystok

Czym jest TechKlub? Jaką rolę pełni i jaką powinna pełnić technologia w działalności organizacji pozarządowych?
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok