Czy nasz stosunek do kotów się zmienia?

14 lutego 2019

Agata Kilon, fot. Joanna Szubzda
Agata Kilon, fot. Joanna Szubzda

Czy nasz stosunek do kotów się zmienia?

Problemy z odsłuchem?

Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.


To dzieci często są inicjatorami pomysłu, by wziąć kota do domu. Czy nadal tak jest, czy może współczesne dzieci wolą smartfony?

17 lutego przypada Światowy Dzień Kota. Fundacja "Kotkowo" rozpoczyna kolejną edycję akcji sterylizacji kotów i kotek.Gość Wojciecha Kujałowicza:

- Agata Kilon - prezes Fundacji Kotkowo

Prowadzący:

Wojciech Kujałowicz


Studio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

Konkursy fotograficzny i literacki oraz spotkania dla seniorów

Konkurs fotograficzny "Podlaskie ślady - człowiek, miejsce, kultura", cykl spotkań "Między nami seniorami" i konkurs literacki "Srebro nie złoto" - to kolejne propozycje organizacji pozarządowych, z których mogą skorzystać mieszkańcy regionu. Nie tylko ci najstarsi.Konferencja "Wcześniak - wsparcie w domu i w placówce edukacyjnej"

Organizatorzy zapraszają rodziców, opiekunów, wychowawców żłobkowych i nauczycieli przedszkola na konferencję połączoną z warsztatami na temat wsparcia dzieci przedwcześnie urodzonych w rozwoju.Nabór wniosków na projekty z Podlaskiego Inkubatora Aktywności Społecznej

Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych ogłasza drugi nabór wniosków na realizację projektów w ramach konkursu Podlaski Inkubator Aktywności Społecznej.Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej i Tańca "BIS"

Kondycja fizyczna i zdrowie dzieci jest sporym wyzwaniem społecznym.Służba Medyczna Caritas

Osoby zainteresowane wolontariatem mogą włączyć się w działalność i rozwój Służby.Podlaski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"

Podlaski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska" w Białymstoku umacnia więzi między mieszkającymi poza granicami Polski Polakami, ale też pozwala kultywować tradycję polskości w kraju przodków.
źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok