Radio Białystok | Wiadomości | Porażka Słonecznego Stoku Białystok w Chojnicach na koniec sezonu zasadniczego ekstraklasy futsalu

6.04.2019, 19:37, akt. 7.04.2019, 08:16

MOKS Słoneczny Stok przegrywa z Red Devils Chojnice 1:5.

Fotolia.com
Fotolia.com

Mecz rozstrzygnął się w drugiej połowie, na pięć bramek rywali MOKS odpowiedział jednym golem - strzelił Adrian Citko. "Słoneczni" w 22 meczach uzbierali 21 punktów i na koniec sezonu zasadniczego zajmują 10 miejsce.

To znaczy, że w rundzie finałowej będą bronić się przed spadkiem. Po sezonie zasadniczym wyprzedzają Pogoń Szczecin (15 pkt. przed podziałem) i AZS UG Gdańsk (8 pkt.).

| red: maj

Kibice futsalu obejrzeli w Białymstoku aż 14 goli, MOKS Słoneczny Stok przegrał z Clearexem Chorzów 5:9. Do przerwy było 1:2.

Zawodnicy Słonecznego Stoku wygrali w ekstraklasie futsalu z rywalami z Gdańska

10.02.2019, 09:08

Kolejne ważne zwycięstwo w ekstraklasie futsalu zanotowali zawodnicy MOKS-u Słoneczny Stok Białystok, którzy wygrali u siebie z AZS-em Uniwersytetu Gdańskiego 4:3.