Radio Białystok | Wiadomości | Ostatnia chwila, żeby zgłosić się do naszego konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

Ostatnia chwila, żeby zgłosić się do naszego konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

autor: Barbara Sokolińska

30.11.2022, 07:29, akt. 09:55

To już ostatni moment, by wziąć udział w plebiscycie Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok. Termin zgłoszeń do konkursu, który promuje podlaskich muzyków i ich twórczość upływa w środę (30.11) o północy.

fot. Monika Kalicka
fot. Monika Kalicka

Czekamy na artystów reprezentujących różne style muzyczne, zarówno tych stawiających pierwsze kroki na scenie, jak i tych bardziej doświadczonych - mówi jeden z jurorów plebiscytu Andrzej Bajguz.


Być może będą to spektakularne powroty po latach, a być może będą to zupełni debiutanci - zapraszamy i jednych, i drugich. Ważne, by zaprezentować się szerszej publiczności, my postaramy się to umożliwić. Do tego zapewniamy tantiemy z grania waszych piosenek na naszej antenie, koncerty i oczywiście nagrody - każda po 5 tysięcy złotych. Niech to będzie wielkie święto podlaskiej muzyki i podlaskich twórców - apeluje Andrzej Bajguz.


Wszystkie informacje dotyczące zgłoszeń są na stronie internetowej niebieskimikrofon.pl. Do 8 grudnia jury wybierze maksymalnie 10 finalistów, którzy zaprezentują się na antenie i w mediach społecznościowych Polskiego Radia Białystok. Dołącz do wydarzenia!Zwycięzców czwartej edycji plebiscytu Niebieski Mikrofon - m.in. laureatów nagrody głównej i nagrody publiczności, poznamy podczas koncertu finałowego w Studiu Rembrandt, który zaplanowano na 19 lutego przyszłego roku.


| red: sk

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

Przeczytaj, zanim skomentujesz

ZOBACZ TEŻ:


Rozpoczyna się czwarta edycja plebiscytu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok

21.10.2022, 07:40

Startujemy z czwartą edycją plebiscytu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok! To konkurs skierowany do podlaskich artystów, którzy mogą dzięki niemu wystąpić na profesjonalnej scenie i dotrzeć ze swoją muzyką do szerszej publiczności.


Jak to wygląda z drugiej strony, czyli Niebieski Mikrofon od kuchni [zdjęcia]

21.02.2022, 19:15

Wydarzenia na głównej scenie konkursu Niebieski Mikrofon - Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok to nie wszystko. Dużo działo się również poza sceną w Studiu Rembrandt Polskiego Radia Białystok.


Niebieski Mikrofon 2021 - koncert finałowy [zdjęcia cz. 2, wideo]

21.02.2022, 07:03

Ponad dwie godziny muzyki podlaskich artystów na żywo we wspaniałej atmosferze - tak wyglądał finał trzeciej edycji konkursu Niebieski Mikrofon - Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok.


Zwycięzcy konkursu Niebieski Mikrofon Polskiego Radia Białystok [zdjęcia, wideo]

20.02.2022, 21:00

Zespół Szeptucha, Seasonal, Julia Kuzyka i Alicja Grabowska to zwycięzcy trzeciej edycji konkursu Niebieski Mikrofon – Muzyczna Nagroda Polskiego Radia Białystok.

ZNAJDŹ NAS

REKLAMA
NieTeatr ADHD i inne cudowne zjawiska - spektakl Joanny Szczepkowskiej

REKLAMA
OiFP DYPTYK


Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok, 3.02.2023, fot. Joanna Szubzda
JAGIELLONIA
3.02.2023, 23:30, akt. 4.02.2023, 00:01

Bartosz Bida: Ten punkt trzeba szanować [wideo]


źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok