Radio Białystok | Wiadomości | Nietypowy koncert w nietypowym miejscu - muzycy zagrają na ścianie

Nietypowy koncert w nietypowym miejscu - muzycy zagrają na ścianie

25.05.2012, 16:10, akt. 16:10

Będzie czego posłuchać i na co popatrzeć. W Białymstoku dziś jedno z najbardziej spektakularnych wydarzeń Dni Sztuki Współczesnej w Białymstoku - koncert na ścianie. Na Pałacu Branickich pojawią się muzycy, którzy nie tylko będą grać na żywo, ale też wykonają naścienne tańce. Nie zabraknie cyrkowych ewolucji.

Koncert na Ścianie to przedsięwzięcie z gatunku wydarzeń niewiarygodnych. Muzycy pod kierunkiem Ryszarda Bazarnika grają wbrew prawu grawitacji, zabezpieczeni alpinistycznymi linami, grając na żywo radosną muzykę etno. Dorobek Koncertu na Ścianie to ponad 200 koncertów w Polsce, Niemczech, Rumunii, w poszczególnych Emiratach Arabskich.

W Białymstoku koncert na ścianie frontowej Pałacu Branickich uświetnią wyjątkowe wizualizacje Sylwka Łuczaka.

Początek koncertu na ścianie dziś o 22.00. Wcześniej o 19.00 w Akademii Teatralnej możemy zobaczyć spektakl "Księgi" teatru Komuna z Warszawy.

A już jutro w Akademii o 17.00 widowisko „Grubasy”, a dwie godziny później Sopocki Teatr Tańca w Białostockim Teatrze Lalek. (og/rm)

Zobacz też:
27. Dni Sztuki Współczesnej


PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z iOS

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów z Androidem

PRB
Aplikacja Polskiego Radia Białystok dla telefonów Huawei




ZNAJDŹ NAS


















źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok