Radio Białystok | Patronaty | 36. Trójząb Komediowy w Famie

36. Trójząb Komediowy w Famie

12.12.2017

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 36. Trójząb Komediowy we wtorek, 12 grudnia 2017 o 18:00 w Klubie Fama przy ul. Legionowej w Białymstoku.

Źródło: mat. org.
Źródło: mat. org.

Organizatorzy zapewniają, że Trójząb Komediowy w Famie jak zwykle będzie ostry, niebezpieczny i… zabawny.

Atrakcjami Trójzęba będą:

- "Festiwal Piosenki Zaśpiewanej", czyli pieśni znane i mniej znane w wykonaniu białostockich kabareciarzy

- gwiazda wieczoru - kabaret Kałasznikof z Rybnika

III "Festiwal Piosenki Zaśpiewanej" to największe wydarzenie muzyczne po tej stronie Białki! Niebanalni artyści! Wyprostowani prowadzący! Wymuszone bisy! To wszystko złoży się na show, którego nie można przegapić! Zaśpiewają: Kabaret Inaczej, grupa improwizacyjna Ż.B.I.K, oraz znany i lubiany youtuber Maciej "Dziemian" Dziemiańczuk!

Po latach przerwy reaktywował się znany z komediowych scen całej Polski kabaret KAŁASZNIKOF. Przed zawieszeniem działalności kabareciarze bawili widzów głównie dzięki błyskotliwym żartom, które pojawiały się w ich skeczach z częstotliwością pracy karabinu. W ciągu ostatnich lat Beata Kabzińska i Łukasz Zaczek zbierali doświadczenia w różnych scenicznych projektach by teraz w całości oddać się pracy nad nowy programem. Tym razem podawane seriami żarty uzupełnili o nieprzeciętne wcielenia aktorskie. Program "Charaktery" to zatrzęsienie żartów oraz odrobina psychologii.

"Charaktery" są anielsko śmieszne i piekielnie delikatne. Lekkie żarty i ostre pointy mieszają się ze skandalicznie skuteczną grą aktorską. Dwa słowa od autorów: "Postawiliśmy sobie za cel by było nie tylko śmiesznie, ale też najbardziej inteligentni jak tylko się da. Dzięki temu czujemy, że to najlepszy i najbardziej dojrzały program jaki dotąd stworzyliśmy. Gwarantujemy, że to będzie duże wydarzenie i przestrzegamy - NIE PRZEGAPCIE TEGO".


Wtorek, 12 grudnia 2017, 18:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu imprezy) w kasie kina Forum lub na stronie bilety.bok.bialystok.pl.

źródło: mat. org. | red: wsz

Patronat medialny: Polskie Radio BiałystokStudio Radia Bialystok

studio

+48 85 744 22 22
studio@radio.bialystok.pl

ZNAJDŹ NASDo pobrania Zestaw formatów loga Polskiego Radia Białystok w pliku .zipFORMULARZ UBIEGANIA SIĘ O PATRONAT MEDIALNY POLSKIEGO RADIA BIAŁYSTOK
Wypełnione formularze prosimy przesyłać na adres: promocja@radio.bialystok.pl
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINE
FORMULARZ KONCERTÓW ŻYCZEŃ
WYPEŁNIJ FORMULARZ ONLINEźródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok