Radio Białystok | Wiadomości | Martyna Dąbrowska z UKS 19 Bojary Białystok wywalczyła brąz w biegu na 400 m [zdjęcia]

22.07.2017, 19:11, akt. 23.07.2017, 02:27

Zawodniczka UKS 19 Bojary Białystok Martyna Dąbrowska wywalczyła brąz w finale biegu na 400 m kobiet na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce.

Martyna Dąbrowska, MP w Lekkoatletyce w Białymstoku 2017, fot. Joanna Żemojda

Podium:

1. Iga Baumgart (BKS Bydgoszcz)

2. Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin)

3. Martyna Dąbrowska (UKS 19 Bojary Białystok)

| red: mag, zmj

Sztafeta mężczyzn Podlasia Białystok zdobyła złoty medal w biegu 4x100 m na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.

Wojciech Nowicki najlepszy na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku [zdjęcia, wideo]

22.07.2017, 17:55

Wojciech Nowicki (KS Podlasie Białystok) w finale rzutu młotem na Mistrzostwach Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku zdobył złoty medal.

Starty Lićwinko, Nowickiego, Fajdka, Małachowskiego - drugi dzień MP w Białymstoku [zdjęcia]

22.07.2017, 10:58

Cztery złote, jeden srebrny i dwa brązowe medale podlaskich zawodników - to bilans drugiego dnia 93. Mistrzostw Polski w Lekkoatletyce w Białymstoku.