Częstym problemem przy wyświetlaniu playera jest używanie Adblocka.
Dłuższe dźwięki na niektórych wersjach przeglądarki Chrome są ucinane.
Termin nie jest przypadkowy, ponieważ to właśnie latem do schronisk trafia najwięcej psów, często porzuconych przez opiekunów na rzecz wakacyjnych wyjazdów. A może warto odwrócić ten trend i odwiedzić np. białostocką "Dolinę Dolistówki" by nie oddawać, a znaleźć przyjaciela na całe życie?
Kilka razy w roku schronisko organizuje też specjalne psa-cery i dni otwarte.
W tych "Bajkowych tropach" opowiadamy też o planszówkach, po które warto sięgnąć. Ale myślę, że wielu z nas oddawać się będzie zabawie w ignorowanie natrętnej myśli o kończących się wakacjach i zbliżającym nowym roku szkolnym...
W Bajkowych Tropach zaglądamy do warzywniaka, pod chmurkę i aż w kosmos! Od zdrowego odżywiania i jesiennych nastrojów po tajemnicze czarne dziury - sprawdzamy, co łączy słońce, ruch i dobry humor.
Chyba o żadnej porze roku tak bardzo nie absorbują naszej uwagi, jak właśnie teraz jesienią. Myślę oczywiście o drzewach!
Serce bije mocniej, kiedy wspominamy nasze spotkania podczas dnia otwartego w naszej rozgłośni. Tyle dobrej energii, ile zostawiliście, tyle uśmiechów i życzliwych rozmów!
Dzień dobry! Tu Bajkowe tropy w Polskim Radiu Białystok. Trudno w to uwierzyć, ale już za chwilę zamienimy ciepłe wieczory na chłodne poranki.
Już za tydzień jesień wyjrzy z kalendarza. Choć jeśli rozejrzymy się uważnie dookoła, to na szczęście wciąż więcej liści na drzewach i nie wszystkie zaczęły zmieniać kolor. Trudno uwierzyć, że zmienimy za chwilę porę roku!
Dzień dobry Tu wciąż wakacyjne Bajkowe tropy w Polskim Radiu Białystok. Wakacje, wakacje i już dziś ostatnia niedziela wakacji. Ciekawe gdzie się spotykamy?
Połowa sierpnia to najwyższa pora, by poszukać wakacyjnych skarbów, by później zatrzymać lato obok siebie na parapecie przy oknie w słoiku lub w pudełku. Ciekawe, co schowalibyście do takiego pojemnika z latem?
9 sierpnia to Dzień Miłośników Książek. Macie swoją ulubioną historię? Na pewno tak. Dziś w audycji fragment jednej z takich ulubionych historii. A że mamy lato i piękną pogodę, podpowiemy, jak zrobić prostą domową lemoniadę dla każdego książkowego mola.
Prowadzący:
Olga Gordiejew