Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | [Zakończony] Piosenka i kwiatki na Dzień Matki

[Zakończony] Piosenka i kwiatki na Dzień Matki

18.05.2020, 06:41, akt. 8.06.2020, 09:32

Życzenia dla Mamy wyśpiewane przez radio? Razem z pięknym bukietem kwiatów? I tortem w kształcie serca? Tak, to możliwe!


PIOSENKA I KWIATKI NA DZIEŃ MATKI!
PIOSENKA I KWIATKI NA DZIEŃ MATKI!

Zadanie jest proste: na początek wystarczy nagrać (audio lub video) fragment piosenki, której słowa odnoszą się w jakiś sposób do matki lub ze słowem mama w tekście i wysłać mailem do nas. Następnie radiowe jury wybierze 5 najbardziej oryginalnych, wzruszających i urzekających wykonań. 

W Dniu Matki, czyli 26 maja, połączymy się z  pięcioma autorami oraz wspólnie zadzwonimy do pięciu szczęśliwych mam, by złożyć im wyjątkowe, muzyczne życzenia. 

Dodatkowo Polskie Radio Białystok wręczy mamom wspaniałe bukiety kwiatów oraz tort w kształcie serca.

Co powinno zawierać zgłoszenie do konkursu? 

Wystarczy nagrany fragment piosenki (minimum 30 sekund), numer telefonu autora życzeń oraz numer telefonu i adres Mamy.

Na zgłoszenia do konkursu czekamy do 24 maja.

Regulamin konkursu

| red: ary

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok