Wojskowy konkurs w Narodowy Dzień Niepodległości


W piątek, 11 listopada, w Narodowy Dzień Niepodległości zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy na temat najnowszych zmianach w uzbrojeniu Wojska Polskiego. Nagrody przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.


Kierunek Augustów - czas na konkurs!


Słuchaliście uważnie naszych audycji z cyklu Kierunek Augustów? Jeśli tak, macie Państwo wielką szansę na wygranie super nagród w naszym wakacyjnym konkursie, na który zapraszamy od 11 lipca. Jeśli nie słuchaliście - nadal macie szansę, bo wspomniane audycje są do odsłuchania poniżej tej informacji. Warto, bo nagrody są nie byle jakie: chociażby 10 elektrycznych hulajnóg!


Zostań żołnierzem - konkurs MON i Polskiego Radia Białystok


W najbliższy piątek, 10 czerwca zapraszamy naszych Słuchaczy do udziału w konkursie Ministerstwa Obrony Narodowej pod hasłem: „Zostań Żołnierzem”.
Pomysłodawcą akcji oraz fundatorem nagród jest Ministerstwo Obrony Narodowej.


Świętujemy Światowy Dzień Pszczół przy Świerkowej 1, czyli "Łączy nas łąka" [zdjęcia, wideo]


Dlaczego kochamy i za co cenimy pszczoły, dlaczego trzeba i jak należy sadzić łąki kwietne - o tym wszystkim mówiliśmy w Polskim Radiu Białystok w piątek (20.05). To dzień wyjątkowy, bo właśnie wtedy przypada Światowy Dzień Pszczół.


Muzyczny Sprint - sprawdź, czy znasz polskie piosenki


Znasz polskie przeboje? Potrafisz szybko odgadnąć wykonawcę i tytuł utworu? Jeśli tak, to konkurs w sam raz dla Ciebie! Już od 9 do 13 maja w Polskim Radiu Białystok zapraszamy do naszej nowej konkursowej zabawy.


Trzy dni z jajem - przedświąteczny konkurs Radia Białystok


Wielkanoc tuż, tuż! Z tej okazji Polskie Radio Białystok przygotowało kilka dni z bohaterami tych świąt. Mowa o… jajkach. Dla naszych słuchaczy mamy konkursowe „Trzy dni z jajem” - poniedziałek, wtorek i środę, 11-13 kwietnia. Warto bawić się razem z nami, bo mamy dla Was świąteczne prezenty!


Jawor - konkurs dla twórców ludowych


Polskie Radio Białystok wspólnie z Podlaskim Instytutem Kultury zaprasza do udziału w konkursie „Jawor – u źródeł kultury”. To promocja kultury ludowej naszego regionu i okazja do przyjrzenia się podlaskim twórcom, którzy pielęgnują tradycje.


Z sercem do kierowców, czyli bezpieczne Walentynki


Tegoroczne Walentynki z Radiem Białystok będą inne niż zwykle, bo tym razem organizujemy je wspólnie z podlaską policją, a przewodnim ich hasłem będzie bezpieczeństwo na drogach. 14 lutego będziemy na wspólnych radiowo-policyjnych patrolach w sześciu niebezpiecznych miejscach na ulicach Białegostoku.


Ferie dla każdego! Powrót na Świerkową 1


A Ty jakie masz plany na ferie? Może masz ochotę na zabawę w odgadywanie tytułów filmów dla dzieci i młodzieży? Trudne? Skądże! Przecież te wszystkie filmy, seriale, dobranocki doskonale znamy. Oglądaliśmy je sami lub ze swoimi dziećmi, a wiele z nich nadal jest wielkimi hitami. To nasza radiowa propozycja na pierwszy tydzień zimowych ferii - od 24 do 28 stycznia. Słuchajcie i wygrywajcie, bo Świerkowa 1 powraca!


List do babci lub dziadka


Chcesz złożyć specjalne, wyjątkowe i niepowtarzalne życzenia swojej babci lub dziadkowi z okazji ich święta? Chcesz to zrobić tak, żeby do życzeń dołączone były prezenty? Nic prostszego! Radio Białystok Ci pomoże, a nawet zorganizuje ich wręczenie. Warunek jest jeden – trzeba zostać zwycięzcą naszego radiowego konkursu.


Mikołajkowy Koncert Życzeń, czyli piosenka w prezencie


Muzyczny prezent na Mikołajki, czyli piosenka z dedykacją


Co wiesz o polskim mundurze?


W czwartek, 11 listopada, w Narodowy Dzień Niepodległości zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy na temat polskiego munduru. Nagrody przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.


Świętuj z nami urodziny i wygrywaj!


Uwaga! Już w piątek, 1 października mamy urodzinowy konkurs dla naszych Słuchaczy, a w nim do wygrania zestawy radiowych prezentów w sam raz na jesienne dni. Mamy też prezenty dla internautów – fanów naszego radiowego Facebooka.


Bajkowa Świerkowa, czyli konkurs dla małych i dużych dzieci


Jaka była Twoja ulubiona dobranocka? Pamiętasz przygody Bolka i Lolka, perypetie Reksia, pomysły Dobromira? Jeśli tak, weź udział w naszym konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. Tym razem Świerkowa staje się bajkowa, bo trzeba będzie odgadnąć tytuły kultowych telewizyjnych dobranocek.


Radiowy konkurs dla Mam


Jeśli zbliża się Dzień Matki, to również zbliża się nowy konkurs Polskiego Radia Białystok! Tym razem skierowany oczywiście do Mam. A do wygrania vouchery na masaż, słodki upominek i nasza radiowa filiżanka.


Tele-Quiz Świerkowa 1 - elektryczna hulajnoga do wygrania!


Wiesz, jakie parki narodowe mamy w naszym regionie? Jaki symbol ma trasa z Białegostoku do Warszawy? Jakie jest najgłębsze jezioro na Suwalszczyźnie? Jeśli te pytania nie sprawiają Ci problemu, koniecznie musisz wziąć udział w naszym najnowszym konkursie Tele-Quiz Świerkowa 1!


Wiosenny konkurs radiowy


Czas na nowy, wiosenno-świąteczny konkurs Polskiego Radia Białystok! Tym razem nagrodami są koszyki wielkanocne z pisankami, voucherami do sklepu ogrodniczego, jubilerskiego, naszymi radiowymi gadżetami i świątecznymi pysznościami na wielkanocny stół.


Konkurs Wielcy polscy ekonomiści


Wielcy polscy ekonomiści to cykl 3 audycji, których bohaterami są Ferdynand Zweig, Adam Krzyżanowski i Adam Heidel.


O mężczyznach… dla mężczyzn… na Dzień Mężczyzn!


Pewnie myśleliście, że o Was zapomnieliśmy… Że tylko Dzień Kobiet… Nic z tego! Tym razem Świerkowa 1 zaprasza do śpiewającej zabawy na Dzień Mężczyzn!


O kobietach… dla kobiet… na Dzień Kobiet!


Czyli muzyczny konkurs na Dzień Kobiet w Polskim Radiu Białystok. Tym razem Świerkowa 1 zaprasza do zabawy śpiewającej! Zadanie jest proste: uważnie słuchać radia 8 marca, dzwonić do studia i dośpiewać tekst prezentowanej piosenki. Do wygrania mamy atrakcyjne zestawy nagród.


Muzyczna Szafa Świerkowa 1


Od poniedziałku (14.12) zapraszamy do udziału w muzycznej zabawie Polskiego Radia Białystok


[Zakończony] Urodziny Polskiego Radia Białystok


W poniedziałek, 5 października obchodzimy urodziny Radia Białystok! W tym roku niestety nie będzie Dnia Otwartego – dlatego to my wychodzimy do Słuchaczy.


[Zakończony] Kino "Świerkowa 1": I kto to mówi?


Lubisz filmy? Dobrze je znasz? Potrafisz rozpoznać film po fragmencie dialogu, znasz imiona i nazwiska aktorów, którzy wcielają się w role bohaterów? Jeśli tak – musisz wziąć udział w trzeciej odsłonie naszej zabawy "Kino Świerkowa 1"!


[Zakończony] Kino "Świerkowa 1"


Lubisz filmy? Dobrze je znasz? Potrafisz rozpoznać film po fragmencie muzyki? Jeśli tak – musisz wziąć udział w drugiej odsłonie naszej zabawy "Kino Świerkowa 1"!


[Zakończony] Piosenka i kwiatki na Dzień Matki


Życzenia dla Mamy wyśpiewane przez radio? Razem z pięknym bukietem kwiatów? I tortem w kształcie serca? Tak, to możliwe!


[Zakończony] Kino "Świerkowa 1"


Lubisz polskie komedie? Dobrze je znasz? Potrafisz rozpoznać film po cytacie, odgadnąć imiona bohaterów, motywację ich działania, dokończyć kultowe dialogi? Jeśli tak – musisz wziąć udział w naszej zabawie Kino Świerkowa 1!


[Zakończony] Radiowy casting musicalowy


Chcesz obejrzeć "Jesus Christ Superstar"? Prześlij nam swoje wykonanie jednej z piosenek z tego musicalu


[Zakończony] Bilety na koncert Limp Bizkit w Kownie!


26 lutego Limp Bizkit wystąpi w Kownie na Litwie w Żalgiris Arena. To doskonale znany amerykański rap metalowy zespół, który jest ikoną mocnego grania. Słynni sceniczni chuligani zatrzęsą sceną podczas ich nowego show.


[Zakończony] Walentynkowa poczta radiowa


Napisz do nas, wskaż swoją "drugą połówkę" i wygraj zaproszenia na spektakl "Serce na odwyku"


[Zakończony] Zaproszenia na koncert Raz Dwa Trzy


Codziennie w programie Najbliżej Ciebie wejściówki na białostocki koncert legendarnej grupy Adama Nowaka


[Zakończony] Zaproszenia na koncert Alicji Majewskiej


Słuchaj uważnie Polskiego Radia Białystok i wygraj wejściówki do Opery!


[Zakończony] Upoluj "Last Christmas"


U nas nie usłyszysz "Last Christmas"! No chyba, że... Wtedy łap za telefon i dzwoń, bo uważne słuchanie bardzo się opłaca!


[Zakończony] Wiadomość do Mikołaja


Wirtualny Mikołaj - realne prezenty! Zabaw się z nami przed Mikołajkami i spraw komuś niespodziankę!


[Zakończony] Powrót do przeszłości


Polskie Radio Białystok prezentuje konkurs, jakiego jeszcze nie było!


[Zakończony] Zaproszenia na "Hobbita" w Polskim Radiu Białystok!


Specjalny konkurs dla fanów książki o przygodach Bilbo Bagginsa!

źródło: www.radio.bialystok.pl​


Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok