Radio Białystok | Nasze akcje | Konkursy | Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny

Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny

24.06.2023, 13:46, akt. 1.09.2023, 15:27

To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny
Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny

Zasady naszej wakacyjnej zabawy były następujące: trzeba było odnaleźć stare, wakacyjne zdjęcie, następnie zrobić nowe w tym samym bądź podobnym miejscu albo w tym samym towarzystwie i komplet - stare i nowe zdjęcia - wysłać na nasz adres wakacje@radio.bialystok.pl Do wygrania - co dwa tygodnie - był aparat natychmiastowy oraz radiowe gadżety. 

Piątym laureatem naszej zabawy została pani Izabela Prejzendan z Białegostoku, która wysłała nam dwa zdjęcia swoich córeczek, Adrianny i Michaliny: na starszym mają osiem miesięcy i sześć lat, a na nowszym - kilka lat więcej. Oba zdjęcia zrobione w przyczepie kempingowej, bo rodzina pani Izabeli od lat właśnie tak spędza wakacje.


Ponadto, na zakończenie konkursu postanowiliśmy też dodatkowo nagrodzić zestawami radiowych upominków pięć osób. Są to: Alina Korch, Adam Pawłowski, Tomasz Denisiuk, Maciej Chojnowski i Elżbieta Dzięgielewska. 


Czwartym laureatem naszej wakacyjnej zabawy był pan Dariusz Tomulewicz z Krynek, który wraz z żoną postanowił po 12 latach ponownie zabrać syna na greckie Rodos. Dlaczego? Oto co pisze w konkursowym zgłoszeniu: Julek miał 1,5 roczku i nic nie pamięta. Dlatego w tym roku po 12 latach zawieźliśmy go w to miejsce, gdzie byliśmy jak był malutki i z "nierozłącznym niusikiem w ustach". Teraz (w tej chwili : 03.08 - 14.08.2023) właśnie spędzamy letni wypoczynek w Faliraki. Wróciliśmy tu po 12 latach. Pozdrawiam z gorącej Grecji. Codziennie słucham w internecie Radia Białystok.Wcześniej radiowe jury postanowiło przyznać pierwszą nagrodę, czyli aparat natychmiastowy pani Emilii Niewiarowskiej z Białegostoku za zdjęcie z 2004 roku małej Emilki kąpiącej się w rzece i niemal identyczne z 6 lipca 2023, tym razem już dużej Emilii w tej samej rzece. Gratulujemy pomysłu i dokładnej inscenizacji! 

A oto nagrodzone zdjęcia pani Emilii Niewiarowskiej


Laureatką drugiej edycji naszego wakacyjnego konkursu "Powrót z przeszłości" została pani Patrycja.

Rodzinną tradycją naszej Słuchaczki są wakacje nad morzem. Pierwsze zdjęcie zostało wykonane na molo w Sopocie w 2017 roku, a kolejne w następnych latach. Jak zdradza pani Patrycja - niedługo trzeba będzie zrobić pamiątkowe zdjęcie z 4 synami. :)


Trzecia edycja naszego konkursu - i trzecia laureatka! Tym razem radiowe jury postanowiło nagrodzić panią Małgorzatę Tomczuk z Hajnówki za kompilację zdjęć, na których widać małą Gosię w dziecięcej wanience i dużą Małgorzatę, również w dziecięcej wanience i w tym samym miejscu. Gratulujemy i przypominamy, że nasz wakacyjny konkurs trwa, ciągle czekamy na następne zgłoszenia, bo już 1 września wręczymy kolejny aparat natychmiastowy.

| red: bs, sk


ZOBACZ TEŻ:


Rymuj o mamie - wygraj nagrody

Tym razem na Dzień Matki przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe, filiżanka oraz radiowe gadżety. Jak je zdobyć? Zadzwonić do naszego studia i opowiedzieć o swojej mamie. Jest jeden warunek: ma być do rymu!


Wojskowy konkurs "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku"

W najbliższy wtorek, 23 maja zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o Wojsku Polskim pod hasłem "Samoobrona kobiet - zaufaj wojsku". Pakiety nagród przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej.

ZNAJDŹ NAS
A pamiętasz Dożynki '73? Fotograficzna zabawa z nagrodami


50 lat temu Białystok i ówczesne województwo białostockie stało się na kilka dni najważniejszym miejscem w Polsce. Wszystko to z powodu Centralnych Dożynek, jakie peerelowska władza postanowiła zorganizować właśnie w stolicy naszego regionu. Pomijając propagandowy wymiar tej imprezy, dożynki były wielkim wydarzeniem, do dziś wspominanym. I właśnie wspomnień dotyczy nasza najnowsza internetowa zabawa - rodzinnych zdjęć z Dożynek 1973.


Podlaskie To Tu!!! - czy znasz turystyczne atrakcje naszego regionu?


Podlaskie To Tu!!! powraca. Na ostatnie dwa tygodnie wakacji naszym Słuchaczom proponujemy zabawę w odpowiedzi na pytania dotyczące turystycznych atrakcji naszego regionu. Będziemy pytać o rzeczy łatwe, nieco trudniejsze i te wymagające już nieco większej wiedzy. Poziom trudności będzie można wybrać sobie samemu. Konkurs będzie trwać dwa tygodnie (od 21 sierpnia), a oprócz nagród codziennych będzie też nagroda główna - będzie voucher prezentowy o wartości 2 tys. zł na zakupy w Sklepie Turystycznym GAWRA w Białymstoku.


Wojskowy konkurs "Silna Biało-Czerwona"


W Polskim Radiu Białystok czas na kolejny wojskowy konkurs. Tym razem będziemy głównie pytać o stan uzbrojenia naszej armii. Konkurs - jak zwykle - przygotowało Ministerstwo Obrony Narodowej, które również ufundowało pakiety wojskowych gadżetów dla zwycięzców. Na naszej antenie - w poniedziałek i wtorek, 14 i 15 sierpnia.


Pływająca krzyżówka, czyli wszystkie drogi prowadzą do Augustowa


Zapraszamy do rozwiązania naszej radiowej krzyżówki. Tym razem "pływającej", bo nieuchronnie prowadzi nas do "Pływania na byle czym", które już w niedzielę, 30 lipca zawładnie Augustowem. Warto wziąć udział w zabawie w odgadywanie haseł, bo dla każdego mamy przygotowane pakiety radiowych gadżetów.


Powrót z przeszłości, czyli wakacyjny konkurs fotograficzny


To już koniec naszej wakacyjnej zabawy "Powrót z przeszłości". Wszystkim naszym słuchaczom i internautom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, za piękne, wzruszające i zabawne zdjęcia z przeszłości i teraźniejszości.
źródło: www.radio.bialystok.pl

Białystok FM 99,4 Łomża FM 87,9 Suwałki FM 98,6 Siemiatycze FM 104,1 Białowieża FM 89,4 178,352 MHz (k.5C) DAB+

Copyright © Polskie Radio Białystok